RAMÓWKA
Piątek 18 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Close Up
06:00
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 29

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
The Good Witch
06:25
Czarodziejka

KOMEDIA ROMANTYCZNA. W małym miasteczku pojawia się nowa mieszkanka: Cassandra Nightingale remontuje opuszczony dom i otwiera sklep. Niektórzy sądzą, że Cassandra jest czarodziejką...
The Talented Mr. Ripley
08:10
Utalentowany pan Ripley

Bogaty przemysłowiec zatrudnia Toma Ripleya, aby ten sprowadził z powrotem do domu jego syna. Tom zaprzyjaźnia się z Dickiem i jego dziewczyną, snując intrygę fałszu i zbrodni.
Bandyci
10:50
Bandyci

Firma kolejowa wymusza sprzedaż ziemi po zaniżonych cenach. Wracający z wojny secesyjnej Jesse James przeciwstawia się temu, tworząc bandę, która wkrótce staje się postrachem Dzikiego Zachodu.
This Property Is Condemned
12:40
Przeznaczone do likwidacji

Historia miłosna na motywach dramatu Tennessee Williamsa. Lata 30. XX w. Urzędnik kolejowy przyjeżdża do Dodson w Missisipi, aby zamknąć lokalną linię — i zakochuje się w miejscowej dziewczynie.
Back to School Mom
14:50
Lekcja życia

Mary, ceniona piosenkarka, postanawia wrócić do collegeu i dokończyć przerwaną niegdyś edukację. Okazuje się to dużym wyzwaniem — zwłaszcza że przeszłość Mary kryje wiele tajemnic.
Starsky And Hutch
16:35
Starsky i Hutch

KOMEDIA. Policjanci Starsky i Hutch to niepasujący do siebie partnerzy, którzy wspólnie badają sprawę lokalnego gangstera i jego szemranych interesów. Filmowy remake głośnego serialu z lat 70. XX w.
Dance with Me
18:30
Zatańcz ze mną

Po śmierci matki Rafael wyrusza z Kuby do USA, aby odnaleźć ojca, który prowadzi w Houston szkołę tańca. Okazuje się, że chłopak jest bardzo uzdolniony tanecznie...
Eat Pray Love
21:00
Jedz, módl się, kochaj

Liz ma męża, karierę i przyjaciół, ale nie czuje się szczęśliwa. Decyduje się na rozwód i wyrusza w podróż po Europie i Azji, aby szukać sensu życia. Film na podstawie autobiografii Elizabeth Gilbert.
Robin Hood: Prince of Thieves
23:40
Robin Hood: Książę złodziei

FILM AKCJI. Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
A Dangerous Woman
02:30
Niebezpieczna kobieta

Martha to naiwna młoda kobieta, która zawsze mówi prawdę — i dlatego nie ma wielu znajomych, a także traci pracę. Pewnego dnia poznaje Mackeya i wplątuje się intymną relację z nieznajomym...
Whiskey Business
04:30
Whiskey Business

Rozpuszczony syn mafijnego bossa zostaje wrobiony w morderstwo i ukrywa się w Tennessee, w małym miasteczku, którego mieszkańcy specjalizują się w pędzeniu bimbru.