RAMÓWKA
Środa 16 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Close Up
06:00
Bliżej gwiazd

Seria 1, Epizod 7

Największe gwiazdy Hollywood i ich droga do sławy — od dzieciństwa i pierwszych ról aż po najważniejsze branżowe nagrody, szczytowe osiągnięcia zawodowe i życie prywatne, często naznaczone skandalami.
Hellboy
06:30
Hellboy

Hellboy to syn samego szatana, przywołany z piekła przez nazistów, który sprzeciwia się im i ostatecznie staje się superbohaterem pomagającym ludziom. Film na podstawie komiksów Mikea Mignoli.
This Property Is Condemned
08:45
Przeznaczone do likwidacji

Historia miłosna na motywach dramatu Tennessee Williamsa. Lata 30. XX w. Urzędnik kolejowy przyjeżdża do Dodson w Missisipi, aby zamknąć lokalną linię — i zakochuje się w miejscowej dziewczynie.
The Ninth Gate
10:55
Dziewiąte wrota

THRILLER. Nowojorski bibliofil i znawca starodruków ma zbadać oryginalność okultystycznego dzieła z 1666 r. Musi w tym celu porównać je z innymi egzemplarzami. Wkrótce dochodzi do dziwnych wydarzeń...
The Clockwatchers
13:25
Urzędowanie

KOMEDIA. Iris zaczyna pracę w globalnej firmie udzielającej kredytów. W biurowe życie wprowadzają ją Margaret, Jane i Paula. Kiedy w firmie dochodzi do kradzieży, cztery przyjaciółki są głównymi podejrzanymi.
American Dreamer
15:15
Amerykańska marzycielka

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Gospodyni domowa i pisarka-amatorka jedzie do Paryża. Tam doznaje wypadku, w wyniku którego traci pamięć i budzi się przekonana, że jest bohaterką swojego opowiadania: słynną panią detektyw.
Papa's Angels
17:15
Aniołki taty

DRAMAT. Tuż przed Bożym Narodzeniem Grins Jenkins traci żonę. Pogrążony w żałobie, oznajmia swoim dzieciom, że w tym roku nie obchodzą Świąt. Jedna z córek, 12-letnia Becca, chce przywrócić ojcu nadzieję.
The Muse
19:05
Muza

Steven, wzięty hollywoodzki scenarzysta, ma problemy: wytwórnie odrzucają jego nowe scenariusze. Za radą przyjaciela wynajmuje zatem muzę: kobietę, która ma go zainspirować i dać energię do pracy.
Dazed and Confused
21:00
Uczniowska balanga

Grupa uczniów ostatniej klasy liceum przygotowuje otrzęsiny dla nowych licealistów. Impreza w domu jednego z maturzystów nie dochodzi do skutku — trzeba inaczej zorganizować sobie czas.
Dance with Me
23:00
Zatańcz ze mną

Po śmierci matki Rafael wyrusza z Kuby do USA, aby odnaleźć ojca, który prowadzi w Houston szkołę tańca. Okazuje się, że chłopak jest bardzo uzdolniony tanecznie...
The Lady in the Van
01:30
Dama w vanie

Starsza pani parkuje samochód, w którym mieszka, na podjeździe domu znanego pisarza w eleganckiej dzielnicy Londynu. Z czasem pisarz pozna historię nietypowej sąsiadki — i zaprzyjaźni się z nią.
The Ninth Gate
03:30
Dziewiąte wrota

THRILLER. Nowojorski bibliofil i znawca starodruków ma zbadać oryginalność okultystycznego dzieła z 1666 r. Musi w tym celu porównać je z innymi egzemplarzami. Wkrótce dochodzi do dziwnych wydarzeń...