RAMÓWKA
Piątek 14 Maj
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

My Antonia
07:50
Moja Antonia

DRAMAT. Nebraska, koniec XIX w. Osierocony Jimmy Burden trafia pod opiekę dziadków. Trudne dzieciństwo zmienia się, kiedy w życiu Jimmyego pojawia się Antonia — córka imigrantów z Czech.
Elementary
09:45
Elementary

Seria 1, Epizod 9

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Elementary
10:40
Elementary

Seria 1, Epizod 10

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
American Dreamer
11:35
Amerykańska marzycielka

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Gospodyni domowa i pisarka-amatorka jedzie do Paryża. Tam doznaje wypadku, w wyniku którego traci pamięć i budzi się przekonana, że jest bohaterką swojego opowiadania: słynną panią detektyw.
The Mission
13:35
Misja

XVIII w., tereny dzisiejszego Paragwaju. Jezuita, o. Gabriel, prowadzi misję wśród Indian Guarani, pomaga mu dawny łowca niewolników, kapitan Mendoza. Ale nad misją zbierają się czarne chmury...
Eleni
16:00
Eleni

Amerykański dziennikarz próbuje odkryć prawdę o śmierci swojej matki w czasie wojny domowej w Grecji. Mężczyzna zaczyna prywatne śledztwo, chcąc znaleźć winnych. Opowieść oparta na faktach.
The Portrait Of A Lady
18:10
Portret damy

Lata 70. XIX w. Amerykanka Isabel Archer podróżuje po Europie. We Włoszech poznaje Gilberta Osmonda, za którego wychodzi za mąż. Okazuje się, że małżeństwo to spisek w celu przejęcia jej majątku.
Captain Corelli's Mandolin
21:00
Kapitan Corelli

Wojenna historia miłosna na podstawie powieści Louisa de Bernieres. Młoda Greczynka, narzeczona partyzanta walczącego z nazistami, zakochuje się w okupancie — młodym włoskim oficerze.
The Age of Innocence
23:30
Wiek niewinnosci

Nowy Jork, lata 70. XIX w. Młody prawnik, zaręczony z dobrze urodzoną dziewczyną z majętnej rodziny, poznaje kuzynkę swojej narzeczonej, piękną rozwódkę — i zakochuje się w niej z wzjemnością.
He Loves Me
02:10
On mnie kocha

Laura mieszka w Seattle wraz z mężem Nickiem i córeczką. Jest kobietą sukcesu i żoną szanowanego lekarza — jednak jej życie rozpada się, kiedy zaczyna obsesyjnie podejrzewać męża o zdradę.
The Roman Spring of Mrs. Stone
03:55
Rzymska wiosna pani Stone

DRAMAT. Ekranizacja powieści Tennessee Williamsa. Starzejąca się gwiazda Broadwayu jedzie z mężem do Włoch. Kiedy mężczyzna nagle umiera na zawał, kobieta postanawia zacząć korzystać z życia...