RAMÓWKA
Czwartek 22 Kwiecień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Mary Higgins Clark: We'll Meet Again
06:00
Przyjdź i mnie zabij

Molly po sześciu latach wychodzi z więzienia, gdzie trafiła za zabójstwo męża. Mimo luk w pamięci nadal jest przekonana, że była niewinna. Ambitna dziennikarka postanawia wyjaśnić tę sprawę.
Mary Higgins Clark: I'll Be Seeing You
07:50
Do zobaczenia

Ofiara morderstwa jest łudząco podobna do znanej prezenterki telewizyjnej Patricii Collins. Patricia chce wyjaśnić tę sprawę, co okazuje się nie tylko trudne, ale też śmiertelnie niebezpieczne.
Finding A Family
09:40
Szukając rodziny

DRAMAT. Alex Chivescu, syn imigrantki z Rumunii, marzy o studiach na Harvardzie. Niestety, jego matka zapada na depresję i chłopak trafia do rodziny zastępczej — ale nie zamierza zrezygnować ze swoich planów.
Table For Five
11:25
Stolik dla pięciorga

DRAMAT. J.P. Tanner ma troje dzieci, które jednak mieszkają z matką i jej drugim mężem. Mężczyzna postanawia odzyskać miłość i zaufanie dzieci zabierając je na wakacje — one jednak tęsknią za ojczymem.
Salem Witch Trials
13:40
Polowanie na czarownice

DRAMAT. Historia słynnego procesu czarownic z Salem w gwiazdorskiej obsadzie. Rok 1692. Purytanie z Salem w Nowej Anglii całe zło tłumaczą czarami i są zdeterminowaniu, aby wyplenić je spomiędzy siebie...
Salem Witch Trials
15:30
Polowanie na czarownice

Seria 1, Epizod 2

DRAMAT. Historia słynnego procesu czarownic z Salem w gwiazdorskiej obsadzie. Rok 1692. Purytanie z Salem w Nowej Anglii całe zło tłumaczą czarami i są zdeterminowaniu, aby wyplenić je spomiędzy siebie...
Straight from the Heart
17:20
Prosto z serca

Jordan, fotografka z Manhattanu, ma dość swojego chłopaka. Jej przyjaciółka w jej imieniu odpowiada na anons na portalu randkowym. Autorem anonsu okaże się Tyler, owdowiały hodowca koni.
13 Going on 30
19:05
Dziś 13, jutro 30

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Trzynastoletnia Jenny nie lubi swojego życia i bardzo chciałaby być już dorosła. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia — i szybko okazuje się, że dorosłe życie wcale nie jest takie proste...
Manchester by the Sea
21:00
Manchester by the Sea

Po śmierci brata Lee Chandler nieoczekiwanie zostaje opiekunem swojego nastoletniego bratanka. Życie samotnego dotąd mężczyzny staje na głowie...
One Night at McCool's
23:35
O czym marzą faceci

Piękna oszustka, Jewel, staje się przyczyną poważnych kłopotów trzech mężczyzn: barmana Randyego, jego kuzyna Carla i owdowiałego policjanta Dehlinga.
The Lovers
01:25
Kochankowie

Mary i Michael są małżeństwem z długoletnim stażem, ale oboje mają kochanków. Niespodziewany ciąg zdarzeń sprawia, że nagle zaczynają patrzeć inaczej na dotychczasowe życie i na siebie nawzajem.
Confessions of a Dangerous Mind
03:20
Niebezpieczny umysł

KRYMINAŁ. Thriller komediowy oparty na kultowej autobiografii Chucka Barrisa, producenta programów rozrywkowych, który spełnił marzenie o pracy w telewizji, ale był także zabójcą działającym na zlecenie CIA.
Tales From The Darkside
05:30
Opowieści z ciemnej strony

Seria 3, Epizod 11

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.