RAMÓWKA
Sobota 13 Marzec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Chronicle Mysteries: Recovered
06:00
Kronika tajemnic: Odnaleziona

KRYMINAŁ. Alex McPherson, autorka kryminalnego podkastu, wraca do rodzinnego miasteczka, by rozwiązać sprawę sprzed lat. 20 lat temu zaginęła Gina, jej przyjaciółka z czasów młodości.
The Trip to Bountiful
07:35
Podróż do Bountiful

DRAMAT. Pani Watts mieszka w domu syna i synowej, ale marzy, żeby przed śmiercią zobaczyć jeszcze rodzinne miasteczko Bountiful. Dzieci nie chcą jej pomóc, więc starsza pani ucieka i sama wyrusza w podróż.
A Song From The Heart
09:20
Pieśń serca

DRAMAT. Niewidoma wiolonczelistka i egocentryczny pianista: czy coś połączy tę parę? Nauczycielka muzyki musi wybierać między dwoma mężczyznami. W postać głównej bohaterki wcieliła się wokalistka Amy Grant.
Blow Dry
11:10
Dwa w jednym

KOMEDIA. Podstarzały fryzjer za namową syna wraca do zawodu, aby wziąć udział w prestiżowych mistrzostwach fryzjerskich. Okazuje się, że faworytem zawodów jest jego odwieczny rywal.
The Jane Austen Book Club
12:55
Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen

Rozwódka Bernadette i młoda mężatka Prudie zakładają klub czytelniczy poświęcony powieściom Jane Austen. Szybko okazuje się, że rozmowy o literaturze przekładają się na życie bohaterów...
Le Corniaud
14:55
Gamoń

Paryski sklepikarz planuje wakacje we Włoszech. Niestety, w wyniku zderzenia traci samochód. Sprawca wypadku proponuje mu zadośćuczynienie. Sklepikarz nie wie, że jego „dobroczyńca to szef gangu...
Leaving Normal
17:00
Zostawić normalność

Dwie zupełnie różne kobiety podróżują przez Amerykę. Darly to wygadana kelnerka i była striptizerka, która jedzie na Alaskę. Marianne ucieka od brutalnego męża. Czy to początek pięknej przyjaźni?
The Seagull
19:05
Mewa

W wiejskim domu wakacje z grupą przyjaciół spędza starzejąca się aktorka Irina. Letnie romanse nieuchronnie zbliżają bohaterów do tragedii. Ekranizacja dramatu Czechowa.
Sex, Lies, and Videotape
21:00
Seks, kłamstwa i kasety wideo

Anna — żona zamożnego prawnika — dowiaduje się, że mąż ja zdradza. Kiedy Anna poznaje Grahama, który nagrywa na wideo intymne zwierzenia kobiet, postanawia wziąć udział w takiej sesji.
40 Days and 40 Nights
22:55
40 dni i 40 nocy

Zmęczony kolejnymi romansami Matt postanawia żyć w celibacie przez 40 dni. Problem polega na tym, że właśnie wtedy spotyka uroczą Erikę, która może się okazać kobietą jego życia...
3000 Miles to Graceland
00:45
3000 mil do Graceland

KOMEDIA. Podczas zlotu fanów Elvisa Presleya w Las Vegas grupa byłych skazańców organizuje napad na kasyno. Nie wiedzą, że jeden z nich planuje przejąć cały łup dla siebie, nie dzieląc się z pozostałymi.
The Grudge
03:00
The Grudge - Klątwa

Amerykanka Karen studiuje w Tokio. W ramach wolontariatu trafia do domu zamieszkałego przez kobietę pogrążoną w katatonii. Karen chce jej pomóc, ale wtedy zaczynają się dziać przerażające rzeczy...
Tales From The Darkside
04:50
Opowieści z ciemnej strony

Seria 2, Epizod 16

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.
Tales From The Darkside
05:25
Opowieści z ciemnej strony

Seria 2, Epizod 15

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.
Mayday
05:55
Mayday

Z San Francisco startuje duży samolot pasażerski. Piloci zmieniają kurs, aby ominąć burzę — i zbliżają się do wojskowej strefy powietrznej. Dochodzi do tragedii, pasażerowie muszą walczyć o życie.