RAMÓWKA
Środa 3 Marzec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Elementary
06:00
Elementary

Seria 2, Epizod 1

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Elementary
06:55
Elementary

Seria 2, Epizod 2

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Hercules In New York
07:50
Herkules w Nowym Jorku

KOMEDIA. Herkules, znudzony życiem na Olimpie u boku Zeusa, postanawia wyruszyć na Ziemię — i trafia do Nowego Jorku. W roli herosa wystąpił Arnold Schwarzenegger.
Fatal Honeymoon
09:40
Zabójcza podróż poślubna

FILM AKCJI. Tina i Gabe w czasie podróży poślubnej nurkują przy Wielkiej Rafie Koralowej. Dochodzi do tragedii: kobieta ginie. Wypadek, czy morderstwo zaplanowane przez męża? Film oparty na faktach.
The Chronicle Mysteries: The Wrong Man
11:25
Kronika tajemnic: Niewłaściwy człowiek

Kiedy zaginiona kobieta zostaje znaleziona martwa, głównym podejrzanym jest jej mąż. Alex McPherson, dziennikarka i autorka kryminalnego podkastu, szuka prawdziwego zabójcy.
Catch a Falling Star
13:10
Złapać spadającą gwiazdę

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Sydney Clarke jest gwiazdą filmową u szczytu kariery — ale pewnego dnia znika i trafia do małego miasteczka w Nowej Anglii, gdzie zaczyna nowe życie. Czy znajdzie tu szczęście i miłość?
The Bling Ring
15:00
Gwiazdy i włamywacze

Para nastolatków włamuje się do domów gwiazd i celebrytów, co szybko przynosi im rozgłos i przyciąga uwagę mediów. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.
Il testimone dello sposo
16:45
Właściwy mężczyzna

Włochy, koniec XIX w. Francesca zgadza się wyjść za bogatego, ale starszego mężczyznę. W dniu ślubu, w kościele pełnym ludzi, poznaje świadka swojego narzeczonego — i zakochuje się w nim...
Hellboy
18:45
Hellboy

Hellboy to syn samego szatana, przywołany z piekła przez nazistów, który sprzeciwia się im i ostatecznie staje się superbohaterem pomagającym ludziom. Film na podstawie komiksów Mikea Mignoli.
From Dusk Till Dawn
21:00
Od zmierzchu do świtu

Dwaj przestępcy po napadzie na bank biorą zakładników i uciekają do Meksyku. Trafiają do położonego na pustyni baru ze striptizem, nie mając pojęcia, że w rzeczywistości jest to siedlisko wampirów.
From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money
23:05
Od zmierzchu do świtu 2

Pięciu przestępców planujących napad na meksykański bank trafia do baru będącego siedzibą wampirów. Czy zdołają przeżyć noc?
From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter
00:50
Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata

Początek XX w. Johnny Madrid ucieka spod szubienicy, porywając córkę kata Esmeraldę. Ścigani przez ojca, dziewczyny trafiają do położonego na uboczu zajazdu, który okazuje się bardzo groźnym miejscem...
The Last Don II
02:40
Ostatni don II

THRILLER. Po śmierci przywódcy mafii stery przejmuje jego siostrzeniec, Cross De Lena. Młody boss rządzi twardą ręką i udowadnia, że jest równie bezwzględny jak jego poprzednik. Na motywach powieści Mario Puzo.
Mayday
04:25
Mayday

Z San Francisco startuje duży samolot pasażerski. Piloci zmieniają kurs, aby ominąć burzę — i zbliżają się do wojskowej strefy powietrznej. Dochodzi do tragedii, pasażerowie muszą walczyć o życie.