RAMÓWKA
Czwartek 25 Luty
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Blow Dry
19:15
Dwa w jednym

KOMEDIA. Podstarzały fryzjer za namową syna wraca do zawodu, aby wziąć udział w prestiżowych mistrzostwach fryzjerskich. Okazuje się, że faworytem zawodów jest jego odwieczny rywal.
Ray
21:00
Ray

DRAMAT. Fabularyzowana biografia legendarnego muzyka Raya Charlesa. 18-letni Ray wyjeżdża z Florydy, aby szukać szczęścia w Seattle. Jedyne, co naprawdę potrafi i kocha, to grać oraz komponować muzykę.
Beautiful Kate
23:55
Piękna Kate

Pisarz Ned Kendall wraca na rodzinną farmę, aby pożegnać się z umierającym ojcem. Rodzinny dom budzi wspomnienia o jego siostrze Kate. Ned odkrywa prawdę o tragicznych wydarzeniach z przeszłości.
Girl Fight
01:50
Dziewczyńskie porachunki

KRYMINAŁ. Haley przyjaźni się z najpopularniejszymi dziewczynami w szkole, ale koleżanki okazują się brutalne: biją ją, a film umieszczają w sieci. Rodzice Haley walczą o ukaranie sprawczyń i usunięcie filmu.
Big Driver
03:40
Wielki kierowca

THRILLER. Popularna pisarka pada ofiarą skrupulatnie zaplanowanego gwałtu. Początkowo chce pójść na policję, jednak obawiając się reakcji mediów, postanawia sama znaleźć sprawcę i wymierzyć mu sprawiedliwość.
Tales From The Darkside
05:25
Opowieści z ciemnej strony

Seria 2, Epizod 10

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.
Elementary
05:55
Elementary

Seria 1, Epizod 19

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.