RAMÓWKA
Czwartek 4 Luty
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Whiskey Business
06:00
Whiskey Business

Rozpuszczony syn mafijnego bossa zostaje wrobiony w morderstwo i ukrywa się w Tennessee, w małym miasteczku, którego mieszkańcy specjalizują się w pędzeniu bimbru.
Death on the Nile
07:35
Śmierć na Nilu

Na luksusowym statku płynącym po Nilu zostaje zamordowana zamożna Amerykanka. Sprawę bada słynny detektyw, Herkules Poirot (w tej roli po raz pierwszy występuje Peter Ustinov).
A Day Late and a Dollar Short
10:15
O dzień za późno, o dolara za mało

DRAMAT. Viola ma 60 lat i wie, że niedługo umrze. Widząc zagubienie męża i nieustające kłótnie dorosłych dzieci, chce na nowo zjednoczyć całą rodzinę, która nawet nie zdaje sobie sprawy ze swoich problemów.
You Lucky Dog
12:00
Spotkanie rodzinne

Lisa, nowojorska projektantka, po śmierci matki wraca w rodzinne strony, na farmę, którą od dawna prowadzi jej brat. Lisa postanawia zostać na farmie i pomóc bratu, adoptuje także psa ze schroniska.
Love in Paradise
13:50
Miłość w raju

Aktor znany z westernowego serialu trafia na ranczo, by przez weekend żyć jak prawdziwy kowboj. Ma to pomóc jego karierze, ale także uratować ranczo przed zakusami chciwego dewelopera.
Straight from the Heart
15:35
Prosto z serca

Jordan, fotografka z Manhattanu, ma dość swojego chłopaka. Jej przyjaciółka w jej imieniu odpowiada na anons na portalu randkowym. Autorem anonsu okaże się Tyler, owdowiały hodowca koni.
Accidental Friendship
17:20
Przypadkowa przyjaźń

DRAMAT. Yvonne Caldwell straciła wszystko oprócz dwóch ukochanych psów. Młoda policjantka, Tami Baumann, chce jej pomóc — ale zdobycie zaufania bezdomnej nie będzie łatwe. Film oparty na prawdziwej historii.
King Ralph
19:05
Król Ralph

Kiedy nieoczekiwanie ginie cała brytyjska rodzina królewska, zaczynają się nerwowe poszukiwania następcy tronu. Okazuje się nim piosenkarz z Las Vegas — syn angielskiego księcia z nieprawego łoża.
Jude
21:00
Więzy miłości

DRAMAT. Jude Fawley jest ubogim kamieniarzem, ale marzy o awansie społecznym, studiach i lepszym życiu. Małżeństwo z córką bogatego farmera nie ułatwi mu realizacji tych planów...
Far And Away
23:20
Za horyzontem

FILM AKCJI. Farmer z Irlandii próbuje zabić dziedzica, który odpowiada za śmierć jego ojca — ale zostaje złapany. Zakochana w nim córka dziedzica pomaga mu uciec. Oboje ruszają szukać lepszego życia w Ameryce.
The Lost Wife of Robert Durst
02:00
Zaginiona żona

Dramat oparty na faktach. Rok 1982. Robert Durst, dziedzic nowojorskiej fortuny, zgłasza zaginięcie żony, Kathie. Policja zaczyna dochodzenie i wkrótce okazuje się, że podejrzanym jest sam Durst.
Baby Sellers
03:45
Handlarze dziećmi

Szefowa renomowanej agencji adopcyjnej w rzeczywistości stoi na czele szajki handlującej dziećmi. Na trop przestępców wpada policjantka, która przenika do agencji, udając osobę zainteresowaną adopcją.
Tales From The Darkside
05:30
Opowieści z ciemnej strony

Seria 2, Epizod 5

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.