RAMÓWKA
Wtorek 2 Luty
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Strike! (All I Wanna Do)
06:00
Córy Amerykańskich Ravioli

KOMEDIA. Rok 1963. Rodzice Odie decydują się wysłać ją do szkoły z internatem. Nastolatka niechętnie wchodzi w nowe środowisko, lecz wkrótce znajduje przyjaciółki i dołącza do ich tajnego klubu.
Season's Greetings
07:50
Świąteczne życzenia

Darcy Blake lubi swoją pracę: pisze teksty na okolicznościowe kartki pocztowe. Kiedy jej dotychczasowy szef odchodzi na emeryturę, firmę przejmuje jego wnuk, mający zupełnie inne podejście do biznesu...
The Return Of The Soldier
09:35
Powrót żołnierza

DRAMAT. Kapitan Chris Baldry, ranny na froncie I wojny światowej, doznaje częściowej utraty pamięci. Po powrocie do domu nie pamięta swojej chłodnej żony, za to spędza czas ze swoją dawną miłością, Margaret.
Stockholm, Pennsylvania
11:35
Sztokholm w Pensylwanii

THRILLER. Kiedy Leanne Dragon miała cztery lata, została uprowadzona przez Benjamina McKaya. Uwolniona w wieku 17 lat wraca do rodzinnego domu, ale rodzice nie potrafią poradzić sobie z problemami córki...
Heavens Fall
13:30
Upadłe niebo

KRYMINAŁ. 1931 r.: dwie białe kobiety oskarżają o gwałt dziewięciu czarnoskórych chłopców, którzy zostają skazani na śmierć przez białych przysięgłych. Po dwóch latach dochodzi do apelacji i powtórnego procesu.
Two of Us
15:30
Ich dwóch

Rok 1976. W Nowym Jorku spotykają się John Lennon i Paul McCartney. Ktoś oferuje dużą sumę za jeden wspólny koncert dawnych Beatlesów. Czy muzycy się dogadają?
Just Desserts
17:20
Na deser

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Marco prowadzi rodzinną piekarnię, ale jego pasją jest cukiernictwo. Mężczyzna namawia Grace, znaną nowojorską cukierniczkę, na wspólny start w prestiżowym konkursie. Nagroda wynosi 250 tys. dolarów.
13 Going on 30
19:05
Dziś 13, jutro 30

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Trzynastoletnia Jenny nie lubi swojego życia i bardzo chciałaby być już dorosła. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia — i szybko okazuje się, że dorosłe życie wcale nie jest takie proste...
Bridesmaids
21:00
Druhny

Lillian prosi Annie, swoją najlepszą przyjaciółkę, aby ta została pierwszą druhną na jej ślubie. Wkrótce Annie poznaje pozostałe druhny i orientuje się, że jej pozycja jako „pierwszej jest zagrożona.
Confessions of a Dangerous Mind
23:25
Niebezpieczny umysł

KRYMINAŁ. Thriller komediowy oparty na kultowej autobiografii Chucka Barrisa, producenta programów rozrywkowych, który spełnił marzenie o pracy w telewizji, ale był także zabójcą działającym na zlecenie CIA.
Stealing Chanel
01:35
Randka z kleptomanem

Giorgio kocha ubrania z najwyższej półki, które kradnie w drogich sklepach na Manhattanie. W końcu zostaje przyłapany przez młodą panią psycholog, która w ogóle nie interesuje się modą i nie ma gustu...
Accidental Friendship
03:30
Przypadkowa przyjaźń

DRAMAT. Yvonne Caldwell straciła wszystko oprócz dwóch ukochanych psów. Młoda policjantka, Tami Baumann, chce jej pomóc — ale zdobycie zaufania bezdomnej nie będzie łatwe. Film oparty na prawdziwej historii.
Tales From The Darkside
05:15
Opowieści z ciemnej strony

Seria 2, Epizod 3

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.
Rescuers: Stories of Courage: Two Families
05:45
Opowieść o odwadze: Dwie rodziny

Trzeci z filmów o heroizmie w czasie II wojny światowej. 18-letnia Malka pomaga uwięzionemu w getcie mężczyźnie. W Niemczech małżeństwo prowadzi obwoźny cyrk, w którym ukrywa się żydowska rodzina.