RAMÓWKA
Sobota 28 Listopad
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Baby Sellers
06:00
Handlarze dziećmi

Szefowa renomowanej agencji adopcyjnej w rzeczywistości stoi na czele szajki handlującej dziećmi. Na trop przestępców wpada policjantka, która przenika do agencji, udając osobę zainteresowaną adopcją.
The Nora Roberts Collection II: High Noon
07:45
Nora Roberts: W samo południe

Kiedy policyjna negocjatorka Phoebe McNamara próbuje na nowo ułożyć sobie życie, pojawia się przeszkoda: psychopatyczny morderca zagrażający jej rodzinie i bliskim.
Effie Gray
09:30
Effie Gray

Dramat oparty na faktach. Effie Gray jest żoną poety i krytyka sztuki, Johna Ruskina. Kobieta czuje się niekochana, mąż się nią nie interesuje. Effie — wbrew konwenansom — nie zgadza się ma taki los.
After Jimmy
11:35
Bez Jimmy'ego

Dramat opowiadający historię rodziców, którzy stają w obliczu tragedii: ich nastoletni syn, Jimmy, popełnia samobójstwo. Film oparty na prawdziwej historii.
Lost And Found
13:25
Odnaleziony skarb

Dwaj bracia poszukują skarbu na wyspie należącej niegdyś do ich dziadka. Dziadek ukrył na niej skarb, a potem zaginął. Czy chłopcy wyjaśnią tę rodzinną zagadkę?
The Troops in New York
15:15
Żandarm w Nowym Jorku

KOMEDIA. Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
13 Going on 30
17:15
Dziś 13, jutro 30

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Trzynastoletnia Jenny nie lubi swojego życia i bardzo chciałaby być już dorosła. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia — i szybko okazuje się, że dorosłe życie wcale nie jest takie proste...
DADDY DAY CARE
19:10
Małolaty u taty

KOMEDIA. Charlie i Phil tracą pracę i nie stać ich już na posyłanie dzieci do prestiżowego przedszkola, stosującego zresztą specyficzne metody wychowawcze. Dwaj ojcowie zakładają zatem własne przedszkole...
Bridesmaids
21:00
Druhny

Lillian prosi Annie, swoją najlepszą przyjaciółkę, aby ta została pierwszą druhną na jej ślubie. Wkrótce Annie poznaje pozostałe druhny i orientuje się, że jej pozycja jako „pierwszej jest zagrożona.
Maid in Manhattan
23:25
Pokojówka na Manhattanie

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Młody polityk przez pomyłkę uznaje hotelową pokojówkę za elegancką damę. Zauroczona kobieta nie chce wyprowadzać go z błędu... Kolejna wersja baśni o Kopciuszku — tym razem z udziałem Jennifer Lopez.
Duplex
01:25
Starsza pani musi zniknąć

KOMEDIA. Alex i Nancy znaleźli właśnie mieszkanie marzeń: klimatyczny apartament w starej kamienicy na nowojorskim Brooklynie. Jedynym problemem okazuje się sąsiadka z góry: pozornie urocza starsza pani...
The Crow: City of Angels
03:10
Kruk 2: Miasto Aniołów

THRILLER. W noc Wszystkich Świętych Ashe Corven powraca zza grobu, aby zemścić się na ludziach, którzy zamordowali go wraz z synem. Z pomocą przychodzi mu młoda kobieta, która zna jego tajemnicę.
Tales From The Darkside
04:45
Opowieści z ciemnej strony

Seria 2, Epizod 24

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.
Tales From The Darkside
05:30
Opowieści z ciemnej strony

Seria 3, Epizod 7

Każdy odcinek tego serialu to niezależna opowieść pełna grozy i czarnego humoru. Poszczególne historie oparte są na utworach mistrzów horroru, takich jak Stephen King, Robert Bloch czy Clive Barker.