RAMÓWKA
Czwartek 12 Listopad
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

My Gal Sunday
06:00
Moja słodka Sunday

Sunday i Henry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Parę łączy zamiłowanie do kryminalnych zagadek. Plany romantycznego wyjazdu przerywa telefon od porywacza, który uwięził ojca Sunday i matkę Parkera.
Mona Lisa Smile
07:20
Uśmiech Mony Lizy

Niezależna nauczycielka zmienia spojrzenie swoich uczennic na świat, pokazując im, że życie nie kończy się na małżeństwie i wychowaniu dzieci. Film o emancypacji kobiet w latach 50. XX w.
The Ring of the Nibelungs
09:35
Pierścień Nibelungów

Seria 1, Epizod 1

FANTASY. Dzielny Zygfryd zabija smoka i zdobywa jego złoto, dzięki czemu wkupuje się w łaski króla Gunthera. Okazuje się jednak, że na skarbie ciąży klątwa, która może zagrozić całemu królestwu.
The Ring of the Nibelungs
11:25
Pierścień Nibelungów

Seria 1, Epizod 2

FANTASY. Dzielny Zygfryd zabija smoka i zdobywa jego złoto, dzięki czemu wkupuje się w łaski króla Gunthera. Okazuje się jednak, że na skarbie ciąży klątwa, która może zagrozić całemu królestwu.
Free Style
13:10
Freestyle

Motocykle, adrenalina — i dojrzewanie do dorosłego życia. Młody Cale Bryant jest miłośnikiem sportów motorowych, który marzy o startach w najlepszym zespole. Jest zdeterminowany i pewnie dąży do celu...
Parenthood
15:00
Spokojnie, tatuśku

KOMEDIA. Gil Buckman jest na skraju załamania: jego najstarszy syn został skierowany na terapię, żona jest w kolejnej ciąży, a pogodzenie życia zawodowego i rodzinnego staje się z dnia na dzień trudniejsze.
Love Song
17:15
Śpiew miłości

Zamożna czarnoskóra dziewczyna poznaje białego muzyka pochodzącego z nizin społecznych. Czy uczucie i muzyka mogą połączyć dwoje zupełnie różnych ludzi?
Field of Dreams
19:00
Pole marzeń

FANTASY. Ray, skromny farmer ze stanu Iowa, słyszy głosy, które namawiają go, aby na polu kukurydzy wybudował boisko do baseballa. Kiedy boisko jest gotowe, pojawiają się na nim duchy wielkich zawodników...
Chaplin
21:00
Chaplin

Biografia Charlesa Chaplina, jednego z najsłynniejszych komików i reżyserów w historii kina. Reżyserem filmu nakręconego na podstawie książki Davida Robinsona jest Richard Attenborough.
Babel
23:50
Babel

W Maroku amerykańska turystka zostaje przypadkowo postrzelona; w USA niania nie ma z kim zostawić jej dzieci; w Tokio głucha nastolatka buntuje się przeciwko ojcu. Problemem jest brak komunikacji...
Beautiful Kate
02:30
Piękna Kate

Pisarz Ned Kendall wraca na rodzinną farmę, aby pożegnać się z umierającym ojcem. Rodzinny dom budzi wspomnienia o jego siostrze Kate. Ned odkrywa prawdę o tragicznych wydarzeniach z przeszłości.
Ace Ventura: Pet Detective
04:25
Ace Ventura: Psi detektyw

KOMEDIA. Zwariowana komedia z Jimem Carreyem: Ace Ventura, detektyw i wielki miłośnik zwierząt, prowadzi sprawę tajemniczego zaginięcia delfina — maskotki drużyny futbolowej.