RAMÓWKA
Sobota 7 Listopad
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Ace Ventura: Pet Detective Jr.
06:00
Ace Ventura Junior

FILM AKCJI. 12-letni Ace Ventura Junior to syn słynnego zwierzęcego detektywa — tak samo kocha zwierzęta i także ma detektywistyczną smykałkę. Pewnego dnia z zoo prowadzonego przez jego mamę ginie mała panda...
Love's Long Journey
07:50
Miłość wędrówka bez kresu

Młode małżeństwo, Missie i Willie, rusza na Dziki Zachód, by tam hodować bydło. Na miejscu spotykają ciekawych ludzi, ale muszą też stawić czoła wielu problemom i niebezpieczeństwom.
Love's Abiding Joy
09:35
Miłości wieczna radość

Dalsze losy Missie, Williego i ich bliskich. Kiedy niespodziewanie umiera ich córeczka Kathy, Missy nie potrafi dojść do siebie i wrócić do pracy w szkole. Willie obejmuje posadę szeryfa.
Love's Unfolding Dream
11:20
Miłość to spełnione marzenie

Belinda, adoptowana córka Missie, chce studiować medycynę. Kiedy poznaje Drew, staje przed trudnym wyborem: on wkrótce musi wracać do Nowego Jorku, ona po studiach chce pracować w rodzinnym mieście.
The Brothers Grimm
13:05
Nieustraszeni bracia Grimm

FILM AKCJI. Bracia Grimmowie podróżują po niemieckich wioskach, zarabiając na życie odczynianiem uroków i walką z wymyślonymi potworami. Zdemaskowani jako oszuści muszą rozwiązać zagadkę znikających dzieci.
The Troops on Vacation
15:20
Żandarm na emeryturze

Na zasłużonej emeryturze były żandarm Ludovic Cruchot mieszka z bogatą żoną w pałacu — i nudzi się jak mops. Kiedy jeden ze starych druhów traci pamięć, pojawia się okazja, aby wrócić do dawnej pracy...
Extract
17:15
Ekstrakt

KOMEDIA. Joel jest właścicielem małej fabryki produkującej znakomity ekstrakt waniliowy. Nieszczęśliwy wypadek w fabryce staje się początkiem narastających problemów: życie Joela ogarnia chaos...
Shall We Dance?
18:55
Zatańcz ze mną

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Nieśmiały prawnik przeżywający kryzys wieku średniego zapisuje się na kurs tańca — i odkrywa pasję, która całkowicie odmienia jego życie. Jak nowe hobby wpłynie na jego małżeństwo?
Harrison's Flowers
21:00
Kwiaty Harrisona

Harrison Lloyd, fotograf pracujący dla „Newsweeka, wyrusza do ogarniętej wojną domową Jugosławii. Kiedy jego żona dostaje wiadomość o jego śmierci, nie wierzy w nią i sama rusza na poszukiwania męża.
Cold Mountain
23:15
Wzgórze nadziei

Trwa wojna secesyjna. Inman nie wierzy już w słuszność sprawy Konfederatów — dezerteruje, aby powrócić do domu i do ukochanej Ady, córki pastora. Czeka go długa i niebezpieczna podróż...
Half Nelson
02:15
Szkolny chwyt

DRAMAT. Lubiany przez uczniów nauczyciel historii jest uzależniony od narkotyków. Pewnego dnia mężczyzna poznaje trzynastoletnią Drey, siostrę skazanego dilera. Rodzi się nietypowa przyjaźń.
Love in Paradise
04:20
Miłość w raju

Aktor znany z westernowego serialu trafia na ranczo, by przez weekend żyć jak prawdziwy kowboj. Ma to pomóc jego karierze, ale także uratować ranczo przed zakusami chciwego dewelopera.