RAMÓWKA
Poniedziałek 2 Listopad
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The War Between Men and Women
06:00
Wojny damsko-męskie

Peter (Jack Lemmon), kobieciarz i zatwardziały stary kawaler, spotyka interesującą kobietę. Ma nadzieję na kolejny przelotny romans, ale sprawy się komplikują...
Reel Love
08:00
Uczuciowy kołowrotek

Młoda prawniczka przyjeżdża z Chicago do rodzinnego miasteczka w Alabamie, by spotkać się z chorym ojcem. Planuje szybki powrót do pracy, ale na miejscu sprawy się komplikują.
New Worlds
09:45
Nowy świat

Seria 1, Epizod 1

Restauracja monarchii po angielskiej wojnie domowej. Na tronie zasiada Karol II Stuart. Agnes, córka arystokratów, zakochuje się w wyjętym spod prawa buntowniku. Kontynuacja „Nałożnicy diabła.
New Worlds
11:40
Nowy świat

Seria 1, Epizod 2

Restauracja monarchii po angielskiej wojnie domowej. Na tronie zasiada Karol II Stuart. Agnes, córka arystokratów, zakochuje się w wyjętym spod prawa buntowniku. Kontynuacja „Nałożnicy diabła.
Extract
13:35
Ekstrakt

KOMEDIA. Joel jest właścicielem małej fabryki produkującej znakomity ekstrakt waniliowy. Nieszczęśliwy wypadek w fabryce staje się początkiem narastających problemów: życie Joela ogarnia chaos...
The Accidental Spy
15:15
Agent z przypadku

Gadatliwy sprzedawca ze sklepu sportowego jest świadkiem napadu na jubilera — pokonuje napastników i staje się lokalnym bohaterem. Wkrótce okazuje się, że jest zaginionym synem bogatego biznesmena...
Sydney White
17:00
Sydney i siedmiu nieudaczników

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Uwspółcześniona wersja opowieści o Królewnie Śnieżce. Nastoletnia Sydney trafia do collegeu, gdzie próbuje dostać się do elitarnego bractwa studenckiego.
The Invention of Lying
19:05
Było sobie kłamstwo

Mark Bellis, scenarzysta telewizyjny, traci pracę, a randka z wymarzoną dziewczyną okazuje się porażką. Rozwiązaniem jest kłamstwo — kiedy Mark przestaje mówić prawdę, jego problemy znikają...
The Flintstones in Viva Rock Vegas
21:00
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!

KOMEDIA. Prequel filmu „Flintstonowie z 1994 r. Dowiemy się między innymi, jak Fred i Barney poznali swoje żony. Film zainspirowany słynną serią kreskówek z wytwórni Hanna-Barbera.
Ace Ventura: Pet Detective
22:50
Ace Ventura: Psi detektyw

KOMEDIA. Zwariowana komedia z Jimem Carreyem: Ace Ventura, detektyw i wielki miłośnik zwierząt, prowadzi sprawę tajemniczego zaginięcia delfina — maskotki drużyny futbolowej.
3000 Miles to Graceland
00:35
3000 mil do Graceland

KOMEDIA. Podczas zlotu fanów Elvisa Presleya w Las Vegas grupa byłych skazańców organizuje napad na kasyno. Nie wiedzą, że jeden z nich planuje przejąć cały łup dla siebie, nie dzieląc się z pozostałymi.
One Night at McCool's
02:50
O czym marzą faceci

Piękna oszustka, Jewel, staje się przyczyną poważnych kłopotów trzech mężczyzn: barmana Randyego, jego kuzyna Carla i owdowiałego policjanta Dehlinga.
My Gal Sunday
04:40
Moja słodka Sunday

Sunday i Henry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Parę łączy zamiłowanie do kryminalnych zagadek. Plany romantycznego wyjazdu przerywa telefon od porywacza, który uwięził ojca Sunday i matkę Parkera.