RAMÓWKA
Poniedziałek 21 Wrzesień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

DADDY DAY CARE
19:10
Małolaty u taty

KOMEDIA. Charlie i Phil tracą pracę i nie stać ich już na posyłanie dzieci do prestiżowego przedszkola, stosującego zresztą specyficzne metody wychowawcze. Dwaj ojcowie zakładają zatem własne przedszkole...
Get Him to the Greek
21:00
Idol z piekła rodem

KOMEDIA. Aaron, pracownik wytwórni muzycznej, ma tylko 72 godziny, aby sprowadzić z Londynu do USA słynną gwiazdę rocka: skandalizującego Aldousa Snowa. Jeśli mu się to nie uda, straci pracę.
The Best of Benny Hill
23:05
The Best Of Benny Hill

KOMEDIA. Benny Hill to jeden z najbardziej znanych angielskich komików telewizyjnych. Debiutował w 1955 r., a jego pełne specyficznego humoru skecze i gagi do dziś bawią publiczność w różnym wieku.
One Night at McCool's
00:50
O czym marzą faceci

Piękna oszustka, Jewel, staje się przyczyną poważnych kłopotów trzech mężczyzn: barmana Randyego, jego kuzyna Carla i owdowiałego policjanta Dehlinga.
Boogie Woogie
02:40
Boogie Woogie

KOMEDIA. Właściciel galerii próbuje kupić od kolekcjonera ostatni obraz Mondriana, a jego asystentka próbuje dobić targu za plecami szefa... Komediodramat o złożonych relacjach w świecie londyńskich artystów.
I Don't Know Much, But I'll Say Everything
04:30
Nic nie wiem, ale powiem wszystko

KOMEDIA. Pierre Richard wciela się w rolę altruisty i pacyfisty zatrudnionego przez ojca w rodzinnej fabryce broni. Wkrótce okaże się, że to dopiero początek prawdziwych kłopotów i komediowego chaosu!