RAMÓWKA
Poniedziałek 21 Wrzesień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Reivers
06:00
Koniokrady

Jedenastoletni Lucius razem ze „złotą rączką Boonem i jego przyjacielem Nedem „pożyczają nowy samochód dziadka i ruszają na wycieczkę do Memphis. Komediodramat i kino drogi w znakomitej obsadzie.
Stop! Or My Mom Will Shoot
08:05
Stój, bo mamuśka strzela

FILM AKCJI. Doświadczony policjant gości u siebie swoją nadopiekuńczą mamę, która chce brać udział w jego śledztwie, wtrąca się we wszystko, pilnuje go i daje dobre rady... Komediowa rola Sylvestra Stallonea.
Haven
09:50
Bezpieczny port

Seria 1, Epizod 1

Film oparty na faktach: historia Ruth Gruber, Amerykanki, która uratowała z Holokaustu tysiąc Żydów. Ruth dostaje się do okupowanej Europy, skąd przemyca grupę Żydów przez Atlantyk, ratując im życie.
Haven
11:40
Bezpieczny port

Film oparty na faktach: historia Ruth Gruber, Amerykanki, która uratowała z Holokaustu tysiąc Żydów. Ruth dostaje się do okupowanej Europy, skąd przemyca grupę Żydów przez Atlantyk, ratując im życie.
I'm Shy, But I'll Heal
13:30
Jestem nieśmiały, ale się leczę

KOMEDIA. Pierre, hotelowy kasjer, od dziecka był chorobliwie nieśmiały. Kiedy w hotelu zatrzymuje się piękna Agnes, Pierre zakochuje się w niej i postanawia leczyć się ze swojej przypadłości.
Cheerful Weather for the Wedding
15:20
Wymarzona pogoda na ślub

Anglia, lata 30. XX w. Dolly Thatcham szykuje się do ślubu, kiedy i tak już nerwową atmosferę zakłóca przyjazd jej dawnego ukochanego.
Music From Another Room
17:10
Melodie miłości

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Pięcioletni Danny jest obecny przy narodzinach Anny, córki znajomych. Postanawia, że w przyszłości się z nią ożeni. Po 25 latach Danny ponownie spotyka Annę — ale kobieta ma już narzeczonego...
DADDY DAY CARE
19:10
Małolaty u taty

KOMEDIA. Charlie i Phil tracą pracę i nie stać ich już na posyłanie dzieci do prestiżowego przedszkola, stosującego zresztą specyficzne metody wychowawcze. Dwaj ojcowie zakładają zatem własne przedszkole...
Get Him to the Greek
21:00
Idol z piekła rodem

KOMEDIA. Aaron, pracownik wytwórni muzycznej, ma tylko 72 godziny, aby sprowadzić z Londynu do USA słynną gwiazdę rocka: skandalizującego Aldousa Snowa. Jeśli mu się to nie uda, straci pracę.
The Best of Benny Hill
23:05
The Best Of Benny Hill

KOMEDIA. Benny Hill to jeden z najbardziej znanych angielskich komików telewizyjnych. Debiutował w 1955 r., a jego pełne specyficznego humoru skecze i gagi do dziś bawią publiczność w różnym wieku.
One Night at McCool's
00:50
O czym marzą faceci

Piękna oszustka, Jewel, staje się przyczyną poważnych kłopotów trzech mężczyzn: barmana Randyego, jego kuzyna Carla i owdowiałego policjanta Dehlinga.
Boogie Woogie
02:40
Boogie Woogie

KOMEDIA. Właściciel galerii próbuje kupić od kolekcjonera ostatni obraz Mondriana, a jego asystentka próbuje dobić targu za plecami szefa... Komediodramat o złożonych relacjach w świecie londyńskich artystów.
I Don't Know Much, But I'll Say Everything
04:30
Nic nie wiem, ale powiem wszystko

KOMEDIA. Pierre Richard wciela się w rolę altruisty i pacyfisty zatrudnionego przez ojca w rodzinnej fabryce broni. Wkrótce okaże się, że to dopiero początek prawdziwych kłopotów i komediowego chaosu!