RAMÓWKA
Środa 16 Wrzesień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Mary Higgins Clark: Haven't We Met Before?
13:10
Czy my się nie znamy?

Stephen Koenig trafia na obserwację psychiatryczną po tym, jak próbował zamordować Emily. Twierdzi, że dziewczyna przyczyniła się do jego powieszenia w poprzednim życiu. Ale Emily nadal grozi śmierć...
Love's Abiding Joy
15:00
Miłości wieczna radość

Dalsze losy Missie, Williego i ich bliskich. Kiedy niespodziewanie umiera ich córeczka Kathy, Missy nie potrafi dojść do siebie i wrócić do pracy w szkole. Willie obejmuje posadę szeryfa.
The Bling Ring
16:45
Gwiazdy i włamywacze

Para nastolatków włamuje się do domów gwiazd i celebrytów, co szybko przynosi im rozgłos i przyciąga uwagę mediów. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.
The Ninth Gate
18:30
Dziewiąte wrota

THRILLER. Nowojorski bibliofil i znawca starodruków ma zbadać oryginalność okultystycznego dzieła z 1666 r. Musi w tym celu porównać je z innymi egzemplarzami. Wkrótce dochodzi do dziwnych wydarzeń...
From Dusk Till Dawn
21:00
Od zmierzchu do świtu

Dwaj przestępcy po napadzie na bank biorą zakładników i uciekają do Meksyku. Trafiają do położonego na pustyni baru ze striptizem, nie mając pojęcia, że w rzeczywistości jest to siedlisko wampirów.
From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money
23:05
Od zmierzchu do świtu 2

Pięciu przestępców planujących napad na meksykański bank trafia do baru będącego siedzibą wampirów. Czy zdołają przeżyć noc?
From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter
00:50
Od zmierzchu do świtu 3: Córka kata

Początek XX w. Johnny Madrid ucieka spod szubienicy, porywając córkę kata Esmeraldę. Ścigani przez ojca, dziewczyny trafiają do położonego na uboczu zajazdu, który okazuje się bardzo groźnym miejscem...
The Pastor's Wife
02:40
Żona pastora

KRYMINAŁ. Małym miasteczkiem w stanie Tennessee wstrząsa śmierć miejscowego pastora, Matthew Winklera. Główną podejrzaną jest żona kaznodziei. Jej proces ujawnia mroczne tajemnice rodziny Winklerów.
Mayday
04:25
Mayday

Z San Francisco startuje duży samolot pasażerski. Piloci zmieniają kurs, aby ominąć burzę — i zbliżają się do wojskowej strefy powietrznej. Dochodzi do tragedii, pasażerowie muszą walczyć o życie.