RAMÓWKA
Poniedziałek 10 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

One Angry Juror
06:00
Gniewna ławniczka

Młoda prawniczka zostaje członkiem ławy przysięgłych w procesie czarnoskórego mężczyzny oskarżonego o zabicie sprzedawcy narkotyków. Bohaterka dochodzi do wniosku, że oskarżony jest niewinny.
A Diva's Christmas Carol
07:40
Kolęda primadonny

Kapryśna gwiazda estrady w wigilijny wieczór będzie musiała zmierzyć się z trzema duchami, które zmienią jej spojrzenie na świat. Komedia muzyczna inspirowana „Opowieścią wigilijną Karola Dickensa.
Fatal Honeymoon
09:25
Zabójcza podróż poślubna

FILM AKCJI. Tina i Gabe w czasie podróży poślubnej nurkują przy Wielkiej Rafie Koralowej. Dochodzi do tragedii: kobieta ginie. Wypadek, czy morderstwo zaplanowane przez męża? Film oparty na faktach.
Elementary
11:10
Elementary

Seria 1, Epizod 11

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Elementary
12:05
Elementary

Seria 1, Epizod 12

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Mangeclous
13:00
Mangeclous, czyli zjadacz gwoździ

KOMEDIA. Pięciu francuskich Żydów podróżuje przez Europę, udając ambasadorów syjonistycznej organizacji. Zmierzają do Genewy, do siedziby ONZ, ale liczne perypetie i przygody mocno skomplikują ich plany.
Hercules In New York
15:15
Herkules w Nowym Jorku

KOMEDIA. Herkules, znudzony życiem na Olimpie u boku Zeusa, postanawia wyruszyć na Ziemię — i trafia do Nowego Jorku. W roli herosa wystąpił Arnold Schwarzenegger.
Starsky And Hutch
17:05
Starsky i Hutch

KOMEDIA. Policjanci Starsky i Hutch to niepasujący do siebie partnerzy, którzy wspólnie badają sprawę lokalnego gangstera i jego szemranych interesów. Filmowy remake głośnego serialu z lat 70. XX w.
ANGER MANAGEMENT
19:00
Dwóch gniewnych ludzi

Po awanturze w samolocie Dave Buznik zostaje skierowany na terapię kontroli gniewu. Terapeuta, ekscentryczny doktor Buddy Rydell, wkrótce zamienia życie Davea w prawdziwe piekło...
Dazed and Confused
21:00
Uczniowska balanga

Grupa uczniów ostatniej klasy liceum przygotowuje otrzęsiny dla nowych licealistów. Impreza w domu jednego z maturzystów nie dochodzi do skutku — trzeba inaczej zorganizować sobie czas.
Bowfinger
23:00
Wielka heca Bowfingera

Bowfinger, producent filmowy jest na skraju bankructwa — aby się uratować, musi nakręcić kasowy film z gwiazdą kina akcji. Niestety, słynny aktor nie ma ochoty na współpracę z Bowfingerem.
The MatchMaker
00:55
Swaty

Asystentka amerykańskiego senatora jedzie do Irlandii, aby odszukać jego przodków. Na miejscu trafia na lokalny festiwal swatów, którzy natychmiast zaczynają się nią interesować...
I Really Hate My Job
02:50
Nienawidzę tej roboty

Alice, pomoc kuchenna, spóźnia się do pracy — a tam dowiaduje się, że szef kuchni jest chory i będzie musiała go zastąpić. To będzie naprawdę szalony wieczór...
Dear Viola
04:35
Droga Violu

Kiedy popularna autorka odpowiedzi na listy do redakcji odchodzi na emeryturę, jej rolę przejmuje anonimowo księgowa pracująca dla redaktora naczelnego. Jeden z listów całkowicie zmienia jej życie...