RAMÓWKA
Czwartek 6 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Wallenberg: A Hero's Story
13:20
Wallenberg

Seria 1, Epizod 2

DRAMAT. Richard Chamberlain jako Raoul Wallenberg, szwedzki dyplomata, który uratował około 100 tys. węgierskich Żydów. Na początku 1945 r. Wallenberg został zatrzymany przez NKWD i słuch o nim zaginął...
Free Style
15:10
Freestyle

Motocykle, adrenalina — i dojrzewanie do dorosłego życia. Młody Cale Bryant jest miłośnikiem sportów motorowych, który marzy o startach w najlepszym zespole. Jest zdeterminowany i pewnie dąży do celu...
Apple Mortgage Cake
17:00
Przepis na dom

DRAMAT. Angela to samotna matka trzech synów. Jeśli w ciągu dwóch tygodni nie spłaci 4 tys. dolarów długu, straci dom. Angela chce upiec i sprzedać 100 sztuk ciasta z jabłkami według przepisu swojej babci.
The Royal Hunt of the Sun
18:45
Królewskie polowanie na słońce

Francisco Pizarro w poszukiwaniu złota prowadzi ekspedycję w głąb państwa Inków. Kiedy władca Inków odmawia uznania zwierzchności króla Hiszpanii, dochodzi do masakry.
Abducted: The Carlina White Story
21:00
Porwana: Historia Carliny White

Historia oparta na faktach. Nowy Jork, rok 1987. Ze szpitala w Harlemie zostaje porwana trzytygodniowa dziewczynka. Mimo żmudnego śledztwa przez kolejne 23 lata nikt nie wie, co się z nią stało...
Ray
22:50
Ray

DRAMAT. Fabularyzowana biografia legendarnego muzyka Raya Charlesa. 18-letni Ray wyjeżdża z Florydy, aby szukać szczęścia w Seattle. Jedyne, co naprawdę potrafi i kocha, to grać oraz komponować muzykę.
Doubt
01:45
Wątpliwość

THRILLER. Nowy Jork, rok 1964. Zakonnica, dyrektorka katolickiej szkoły, podejrzewa księdza o molestowanie ucznia. Mimo braku dowodów wysuwa oskarżenie, opierając się na przeczuciu i intuicji.
Baby Sellers
03:45
Handlarze dziećmi

Szefowa renomowanej agencji adopcyjnej w rzeczywistości stoi na czele szajki handlującej dziećmi. Na trop przestępców wpada policjantka, która przenika do agencji, udając osobę zainteresowaną adopcją.
Becker
05:30
Doktor Becker

Seria 4, Epizod 11

KOMEDIA. Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!