RAMÓWKA
Poniedziałek 3 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Apple Mortgage Cake
06:00
Przepis na dom

DRAMAT. Angela to samotna matka trzech synów. Jeśli w ciągu dwóch tygodni nie spłaci 4 tys. dolarów długu, straci dom. Angela chce upiec i sprzedać 100 sztuk ciasta z jabłkami według przepisu swojej babci.
The Mirror Crack'd
07:45
Pęknięte zwierciadło

Angela Lansbury w roli panny Marple. W czasie kręcenia filmu w małym miasteczku dochodzi do zbrodni: jedna z rywalizujących ze sobą aktorek zostaje zamordowana. Kto dosypał jej arszeniku do drinka?
Neverending Story
09:50
Niekończąca się opowieść

FANTASY. Klasyczna opowieść na podstawie powieści Michaela Ende. Mały Bastian, czytając tajemniczą książkę, musi uratować krainę Fantazji, której zagraża straszliwa Nicość.
Elementary
11:40
Elementary

Seria 1, Epizod 1

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Elementary
12:35
Elementary

Seria 1, Epizod 2

KRYMINAŁ. Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Internal Affairs
13:30
Sprawy wewnętrzne

Seria 1, Epizod 1

THRILLER. Detektyw Frank Janek bada sprawę zabójstwa prostytutki, Okazuje się, że w taki sam sposób zabito młodą piosenkarkę w czasie wojny wietnamskiej. Janek musi zmierzyć się z korupcją w szeregach policji...
13 Going on 30
15:20
Dziś 13, jutro 30

KOMEDIA ROMANTYCZNA. Trzynastoletnia Jenny nie lubi swojego życia i bardzo chciałaby być już dorosła. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia — i szybko okazuje się, że dorosłe życie wcale nie jest takie proste...
My Antonia
17:15
Moja Antonia

DRAMAT. Nebraska, koniec XIX w. Osierocony Jimmy Burden trafia pod opiekę dziadków. Trudne dzieciństwo zmienia się, kiedy w życiu Jimmyego pojawia się Antonia — córka imigrantów z Czech.
Love's Labour's Lost
19:10
Stracone zachody miłości

KOMEDIA. Król Navarry przekonuje trzech przyjaciół, aby przez trzy lata unikali kobiet. Niestety, na dwór przybywa francuska księżniczka wraz ze swoimi dworkami... Ekranizacja komedii Williama Szekspira.
Starsky And Hutch
21:00
Starsky i Hutch

KOMEDIA. Policjanci Starsky i Hutch to niepasujący do siebie partnerzy, którzy wspólnie badają sprawę lokalnego gangstera i jego szemranych interesów. Filmowy remake głośnego serialu z lat 70. XX w.
Wild at Heart
23:00
Dzikość serca

Saflor Triplety wychodzi z więzienia. Chce zacząć nowe życie ze swoją ukochaną Lulą, ale sprzeciwia się temu szalona matka dziewczyny. Młodzi uciekają, ściga ich człowiek wynajęty przez matkę.
Ghost Town
01:25
Miasto duchów

KOMEDIA. Niezbyt towarzyski dentysta z Nowego Jorku podczas rutynowego zabiegu doświadcza śmierci klinicznej. Wkrótce zaczynają go nawiedzać duchy zmarłych, które proszą o różne przysługi...
Chicago
03:25
Chicago

Ekranizacja klasyki broadwayowskiego musicalu. Zafascynowana sceną i kabaretem Roxie Hart trafia do więzienia za zabicie kochanka. Tu poznaje prawdziwą gwiazdę estrady, Velmę Kelly...
Becker
05:35
Doktor Becker

Seria 4, Epizod 10

KOMEDIA. Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!