RAMÓWKA
Piątek 19 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Troops Get Married
07:40
Żandarm się żeni

Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
The Key to Rebecca
09:25
Klucz do Rebeki

Seria 1, Epizod 1

Rok 1942. Pracujący dla niemieckiego wywiadu Alex Wolff dociera do Kairu, aby zdobyć informacje o planach brytyjskich wojsk. Na trop Wolffa wpada służący w brytyjskim wywiadzie major William Vandam.
The Key to Rebecca
11:20
Klucz do Rebeki

Seria 1, Epizod 2

Rok 1942. Pracujący dla niemieckiego wywiadu Alex Wolff dociera do Kairu, aby zdobyć informacje o planach brytyjskich wojsk. Na trop Wolffa wpada służący w brytyjskim wywiadzie major William Vandam.
Where the Money Is
13:15
Dla forsy

Henry Manning to doświadczony złodziej, który po wylewie zostaje przewieziony z więzienia do domu opieki. Opiekująca się nim pielęgniarka jest przekonana, że pacjent tylko symuluje objawy...
The Troops And Troop-ettes
15:00
Żandarm i dziewczęta

Szósta część przygód żandarmów z Saint-Tropez. Tym razem wiele zamieszania wywołają młode policjantki, które odbywają staż na komisariacie. Kiedy kobiety zostają porwane, zaczynają się poszukiwania...
Return to Zero
16:55
Od początku

Maggie i Aaron — szczęśliwa, kochająca się para — spodziewają się pierwszego dziecka. Niestety, chłopiec rodzi się martwy, co doprowadza do poważnego kryzysu w łączących ich relacjach.
Extraordinary Measures
18:55
Środki nadzwyczajne

Zdesperowani rodzice walczący o życie swoich ciężko chorych dzieci decydują się wesprzeć finansowo niekonwencjonalnego naukowca (Harrison Ford), który szuka leku na tę właśnie chorobę.
Blow Dry
21:00
Dwa w jednym

Podstarzały fryzjer za namową syna wraca do zawodu, aby wziąć udział w prestiżowych mistrzostwach fryzjerskich. Okazuje się, że faworytem zawodów jest jego odwieczny rywal.
Maid in Manhattan
22:50
Pokojówka na Manhattanie

Młody polityk przez pomyłkę uznaje hotelową pokojówkę za elegancką damę. Zauroczona kobieta nie chce wyprowadzać go z błędu... Kolejna wersja baśni o Kopciuszku — tym razem z udziałem Jennifer Lopez.
Love in Paradise
00:50
Miłość w raju

Aktor znany z westernowego serialu trafia na ranczo, by przez weekend żyć jak prawdziwy kowboj. Ma to pomóc jego karierze, ale także uratować ranczo przed zakusami chciwego dewelopera.
The Last of the Mohicans
02:35
Ostatni Mohikanin

Ameryka, XVIII w. Anglicy walczą z Francuzami, wspierani przez Indian Mohikanów. Sokole Oko — biały, przygarnięty przez Indian jako dziecko — zakochuje się w jednej z córek angielskiego kapitana.
Welcome Aboard!
04:40
Witajcie na pokładzie!

Martin, jadąc samochodem przez Francję, zabiera po drodze autostopowicza. Ale czy to zwykły turysta, czy niebezpieczny zbiegły więzień? Mężczyzna wpada w panikę i ucieka. Zaczyna się komedia omyłek...