RAMÓWKA
Wtorek 16 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Peek-A-Boo
06:00
Ach te piękne kobietki

Louis de Funes jako policjant skrycie marzący o karierze aktorskiej. Bohater chce sprawdzić, czy zbliżająca się premiera teatralna nie obraża moralności. Trafia zatem na próbę...
Pictures of Hollis Woods
07:50
Obrazki Hollis Woods

Hollis Woods jako dziecko została porzucona przez rodziców. Trafia pod opiekę emerytowanej nauczycielki sztuki, Josie Cahill — ale wkrótce okazuje się, że to ona będzie musiała dbać o swoją opiekunkę.
Terry Pratchett's Hogfather
09:45
Wiedźmikołaj

Seria 1, Epizod 1

W Świecie Dysku zbliża się Noc Strzeżenia Wiedźm — czas śniegu i prezentów. Brakuje jednak najważniejszej osoby: Wiedźmikołaj, który powinien rozdawać prezenty, zniknął bez śladu.
Terry Pratchett's Hogfather
11:40
Wiedźmikołaj

Seria 1, Epizod 2

W Świecie Dysku zbliża się Noc Strzeżenia Wiedźm — czas śniegu i prezentów. Brakuje jednak najważniejszej osoby: Wiedźmikołaj, który powinien rozdawać prezenty, zniknął bez śladu.
A Song From The Heart
13:30
Pieśń serca

Niewidoma wiolonczelistka i egocentryczny pianista: czy coś połączy tę parę? Nauczycielka muzyki musi wybierać między dwoma mężczyznami. W postać głównej bohaterki wcieliła się wokalistka Amy Grant.
The Troops Get Married
15:20
Żandarm się żeni

Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
Jane's House
17:05
Dom Jane

Po śmierci ukochanej żony załamany Paul Clark samotnie wychowuje dwoje dzieci. Spotkanie z atrakcyjną Mary prowadzi do romansu i małżeństwa. Teraz Mary będzie musiała zdobyć serca dzieci Paula...
The Last of the Mohicans
18:55
Ostatni Mohikanin

Ameryka, XVIII w. Anglicy walczą z Francuzami, wspierani przez Indian Mohikanów. Sokole Oko — biały, przygarnięty przez Indian jako dziecko — zakochuje się w jednej z córek angielskiego kapitana.
The Faculty
21:00
Oni

W szkole w małym amerykańskim miasteczku zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Ktoś znajduje dziwną larwę, nauczyciele mordują pielęgniarkę... Wkrótce okazuje się, że za wszystkim stoją kosmici.
The Grudge
23:00
The Grudge - Klątwa

Amerykanka Karen studiuje w Tokio. W ramach wolontariatu trafia do domu zamieszkałego przez kobietę pogrążoną w katatonii. Karen chce jej pomóc, ale wtedy zaczynają się dziać przerażające rzeczy...
Stuck
00:50
Utkwiony

Brandi, pracownica domu opieki społecznej, prowadząc po alkoholu potrąca bezdomnego, który klinuje się w szybie jej samochodu. Kobieta ukrywa samochód w garażu, aby poczekać, aż ofiara umrze...
Jackie Brown
02:25
Jackie Brown

Stewardesa Jackie Brown zostaje złapana na przemycie pieniędzy z Meksyku. Trop prowadzi do bezlitosnego gangstera. Jackie obmyśla plan, który pozwoli jej uniknąć kłopotów... i nieźle na tym zarobić.
Becker
05:25
Doktor Becker

Seria 4, Epizod 15

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!