RAMÓWKA
Sobota 13 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Peek-A-Boo
06:05
Ach te piękne kobietki

Louis de Funes jako policjant skrycie marzący o karierze aktorskiej. Bohater chce sprawdzić, czy zbliżająca się premiera teatralna nie obraża moralności. Trafia zatem na próbę...
Rob the Bank
07:55
Napad na bank

Louis de Funes wciela się w rolę sklepikarza, który w zemście za nieudaną inwestycję knuje plan obrabowania bogatego bankiera — człowieka, przez którego stracił rodzinny majątek.
The Troops of St. Tropez
09:40
Żandarm z Saint-Tropez

Louis de Funes jako żandarm Cruchot usiłujący zaprowadzić porządek w kurorcie Saint-Tropez. Pierwszy film z popularnej serii o ambitnym, ale kłótliwym żandarmie i jego wyjątkowej brygadzie.
The Troops in New York
11:35
Żandarm w Nowym Jorku

Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
The Troops Get Married
13:35
Żandarm się żeni

Słynny żandarm z Saint-Tropez, sierżant Cruchot, poznaje atrakcyjną wdowę i zakochuje się w niej. Miłość okazuje się większym wyzwaniem niż łapanie przestępców.
The Troops on Vacation
15:20
Żandarm na emeryturze

Na zasłużonej emeryturze były żandarm Ludovic Cruchot mieszka z bogatą żoną w pałacu — i nudzi się jak mops. Kiedy jeden ze starych druhów traci pamięć, pojawia się okazja, aby wrócić do dawnej pracy...
The Troops And Aliens
17:15
Żandarm i kosmici

W Saint-Tropez pojawiają się kosmici, którzy potrafią przybrać postać dowolnej osoby. Jak odróżnić ich od ludzi? Na szczęście dzielny żandarm, inspektor Cruchot, czuwa!
The Troops And Troop-ettes
19:05
Żandarm i dziewczęta

Szósta część przygód żandarmów z Saint-Tropez. Tym razem wiele zamieszania wywołają młode policjantki, które odbywają staż na komisariacie. Kiedy kobiety zostają porwane, zaczynają się poszukiwania...
Meet Joe Black
21:00
Joe Black

Bogaty przedsiębiorca kończy niedługo 65 lat. W jego domu pojawia się tajemniczy nieznajomy, tytułowy Joe Black: to śmierć przyjąwszy ludzką postać chce się przekonać, jak to jest być człowiekiem.
Romeo and Juliet
00:30
Romeo i Julia

Najbardziej romantyczna opowieść wszech czasów w ujęciu Franca Zeffirellego. Romeo i Julia zakochują się w sobie wbrew przeciwnościom losu i wrogości dzielącej ich rody...
Falling in Love
03:10
Zakochać się

W Wigilię Bożego Narodzenia Frank i Molly przypadkiem wpadają na siebie w nowojorskiej księgarni — tak zaczyna się ich trudna miłość, pełna fascynacji i rozstań.
Becker
05:10
Doktor Becker

Seria 4, Epizod 13

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!
Becker
05:35
Doktor Becker

Seria 4, Epizod 14

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!