RAMÓWKA
Wtorek 9 Czerwiec
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Becker
06:00
Doktor Becker

Seria 4, Epizod 14

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!
The War Between Men and Women
06:25
Wojny damsko-męskie

Peter (Jack Lemmon), kobieciarz i zatwardziały stary kawaler, spotyka interesującą kobietę. Ma nadzieję na kolejny przelotny romans, ale sprawy się komplikują...
Haven
08:30
Bezpieczny port

Seria 1, Epizod 1

Film oparty na faktach: historia Ruth Gruber, Amerykanki, która uratowała z Holokaustu tysiąc Żydów. Ruth dostaje się do okupowanej Europy, skąd przemyca grupę Żydów przez Atlantyk, ratując im życie.
Haven
10:20
Bezpieczny port

Seria 1, Epizod 2

Film oparty na faktach: historia Ruth Gruber, Amerykanki, która uratowała z Holokaustu tysiąc Żydów. Ruth dostaje się do okupowanej Europy, skąd przemyca grupę Żydów przez Atlantyk, ratując im życie.
The Four Feathers
12:10
Cena honoru

Rok 1875, w Sudanie trwa powstanie mahdystów. Harry, młody brytyjski oficer i syn generała, odmawia wyjazdu na wojnę, nie chcąc brać udziału w tłumieniu powstania — i zostaje uznany za tchórza.
Dune
14:40
Diuna

Planeta Arrakis to jedyne miejsce, gdzie znajdują się złoża substancji poszerzającej świadomość. Trwa walka o władzę na planecie. Film Davida Lyncha na podstawie słynnej powieści Franka Herberta.
Field of Dreams
17:15
Pole marzeń

Ray, skromny farmer ze stanu Iowa, słyszy głosy, które namawiają go, aby na polu kukurydzy wybudował boisko do baseballa. Kiedy boisko jest gotowe, pojawiają się na nim duchy wielkich zawodników...
San Saba
19:15
San Saba

Bud, prywatny detektyw, budzi się w szpitalu. Nie pamięta wydarzeń z poprzedniego dnia, ale okazuje się, że policja oskarża go o morderstwo. Zwolniony za kaucją Bud musi oczyścić się z zarzutów.
The Exorcist III
21:00
Egzorcysta III

Kolejny film nawiązujący do słynnego horroru „Egzorcysta. Policjant prowadzi śledztwo w sprawie makabrycznych zbrodni. Czy sprawca jest opętany przez szatana?
The Amityville Horror
23:05
Amityville

Państwo Lutzowie kupują na Long Island piękny, stary dom, w którym popełniono straszliwą zbrodnię. W ciągu 28 dni ich życie z sielanki zamienia się w horror. Czy w domu działa jakaś złowroga siła?
Heavens Fall
00:50
Upadłe niebo

1931 r.: dwie białe kobiety oskarżają o gwałt dziewięciu czarnoskórych chłopców, którzy zostają skazani na śmierć przez białych przysięgłych. Po dwóch latach dochodzi do apelacji i powtórnego procesu.
An Amish Murder
02:50
Przysięga milczenia

Kate Burkholder, od niedawna szefowa policji w małym miasteczku w Ohio, prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa. Trop wiedzie do zamkniętej społeczności amiszów, gdzie policjantka się wychowała.
The Last Brickmaker in America
04:25
Ostatni budowniczy Ameryki

Henry Cobb przez 50 lat wypalał cegły, z których budowano Springfield. Po śmierci żony Henry załamuje się — ale dostaje propozycję dostarczenia cegieł na budowę biblioteki, w której kobieta pracowała.