RAMÓWKA
Niedziela 12 Kwiecień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Ace Ventura: Pet Detective
06:00
Ace Ventura: Psi detektyw

Zwariowana komedia z Jimem Carreyem: Ace Ventura, detektyw i wielki miłośnik zwierząt, prowadzi sprawę tajemniczego zaginięcia delfina — maskotki drużyny futbolowej.
The Animal
07:35
Zwierzak

Marvin, sympatyczny fajtłapa, ulega poważnemu wypadkowi. Szalony naukowiec ratuje mu życie, przeszczepiając zwierzęce organy. Wkrótce Marvin odkrywa, że wraz z nimi przejął także zachowania zwierząt...
Dune
09:10
Diuna

Planeta Arrakis to jedyne miejsce, gdzie znajdują się złoża substancji poszerzającej świadomość. Trwa walka o władzę na planecie. Film Davida Lyncha na podstawie słynnej powieści Franka Herberta.
Sydney White
11:45
Sydney i siedmiu nieudaczników

Uwspółcześniona wersja opowieści o Królewnie Śnieżce. Nastoletnia Sydney trafia do collegeu, gdzie próbuje dostać się do elitarnego bractwa studenckiego.
For the Love of Grace
13:50
Miłość Grace

Strażak Steve jest wdowcem — jego żona zginęła w wypadku, a on nie umie się z tym pogodzić. Pewnego dnia Steve ratuje z pożaru pisarkę Grace Harlan. Dla obojga to wydarzenie oznacza nowy początek.
Maid in Manhattan
15:35
Pokojówka na Manhattanie

Młody polityk przez pomyłkę uznaje hotelową pokojówkę za elegancką damę. Zauroczona kobieta nie chce wyprowadzać go z błędu... Kolejna wersja baśni o Kopciuszku — tym razem z udziałem Jennifer Lopez.
Ace Ventura: Pet Detective
17:35
Ace Ventura: Psi detektyw

Zwariowana komedia z Jimem Carreyem: Ace Ventura, detektyw i wielki miłośnik zwierząt, prowadzi sprawę tajemniczego zaginięcia delfina — maskotki drużyny futbolowej.
Ace Ventura: When nature Calls
19:10
Ace Ventura: Zew natury

Druga część szalonych przygód Acea Ventury. W Afryce zaginął czczony przez tubylców nietoperz-albinos. Tylko interwencja zwierzęcego detektywa może zapobiec wojnie między dwoma plemionami.
The Good Witch
21:00
Czarodziejka

W małym miasteczku pojawia się nowa mieszkanka: Cassandra Nightingale remontuje opuszczony dom i otwiera sklep. Niektórzy sądzą, że Cassandra jest czarodziejką...
Robin Hood: Prince of Thieves
22:45
Robin Hood: Książę złodziei

Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
The Theory of Flight
01:35
Sztuka latania

Richard rezygnuje z malarstwa, aby realizować inną pasję: latanie. Po skoku na lotni z dachu budynku zostaje skazany na prace społeczne: ma się opiekować niepełnosprawną dziewczyną.
Doubt
03:30
Wątpliwość

Nowy Jork, rok 1964. Zakonnica, dyrektorka katolickiej szkoły, podejrzewa księdza o molestowanie ucznia. Mimo braku dowodów wysuwa oskarżenie, opierając się na przeczuciu i intuicji.
Becker
05:30
Doktor Becker

Seria 3, Epizod 6

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!