RAMÓWKA
Piątek 10 Kwiecień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Wool Cap
06:00
Ciepła czapka

Charles Gigot, niemy weteran wojny w Wietnamie, pracuje jako dozorca w nowojorskim budynku. Pewnego dnia pod jego opiekę trafia Lou — rezolutna, czarnoskóra dziewczynka porzucona przez matkę.
The Last Brickmaker in America
07:50
Ostatni budowniczy Ameryki

Henry Cobb przez 50 lat wypalał cegły, z których budowano Springfield. Po śmierci żony Henry załamuje się — ale dostaje propozycję dostarczenia cegieł na budowę biblioteki, w której kobieta pracowała.
Ace Ventura: Pet Detective Jr.
09:25
Ace Ventura Junior

12-letni Ace Ventura Junior to syn słynnego zwierzęcego detektywa — tak samo kocha zwierzęta i także ma detektywistyczną smykałkę. Pewnego dnia z zoo prowadzonego przez jego mamę ginie mała panda...
A Song From The Heart
11:15
Pieśń serca

Niewidoma wiolonczelistka i egocentryczny pianista: czy coś połączy tę parę? Nauczycielka muzyki musi wybierać między dwoma mężczyznami. W postać głównej bohaterki wcieliła się wokalistka Amy Grant.
Love's Labour's Lost
13:05
Stracone zachody miłości

Król Navarry przekonuje trzech przyjaciół, aby przez trzy lata unikali kobiet. Niestety, na dwór przybywa francuska księżniczka wraz ze swoimi dworkami... Ekranizacja komedii Williama Szekspira.
When Love Is Not Enough: The Lois Wilson Story
14:55
Gdy miłość to za mało

Lois i Bill Wilsonowie są małżeństwem. Stres sprawia, że Bill wpada w alkoholizm. Lois stara się pomóc mężowi. Autentyczna historia dwojga ludzi, którzy stworzyli ruch Anonimowych Alkoholików.
Dune
16:50
Diuna

Planeta Arrakis to jedyne miejsce, gdzie znajdują się złoża substancji poszerzającej świadomość. Trwa walka o władzę na planecie. Film Davida Lyncha na podstawie słynnej powieści Franka Herberta.
The Animal
19:25
Zwierzak

Marvin, sympatyczny fajtłapa, ulega poważnemu wypadkowi. Szalony naukowiec ratuje mu życie, przeszczepiając zwierzęce organy. Wkrótce Marvin odkrywa, że wraz z nimi przejął także zachowania zwierząt...
Sydney White
21:00
Sydney i siedmiu nieudaczników

Uwspółcześniona wersja opowieści o Królewnie Śnieżce. Nastoletnia Sydney trafia do collegeu, gdzie próbuje dostać się do elitarnego bractwa studenckiego.
For the Love of Grace
23:05
Miłość Grace

Strażak Steve jest wdowcem — jego żona zginęła w wypadku, a on nie umie się z tym pogodzić. Pewnego dnia Steve ratuje z pożaru pisarkę Grace Harlan. Dla obojga to wydarzenie oznacza nowy początek.
Billy Elliot
00:50
Billy Elliot

Jedenastoletni Billy — chłopiec z pogrążonego w kryzysie małego, górniczego miasteczka — odkrywa swoją prawdziwą pasję: balet. Aby zrealizować marzenia, będzie musiał stawić czoła swoim bliskim.
One True Thing
02:55
Jedyna prawdziwa rzecz

Ellen kończy studia i dostaje wymarzoną pracę w nowojorskiej gazecie. Gdy okazuje się, że jej matka jest chora na raka i wymaga opieki, Ellen musi wrócić do domu. Jej życie staje na głowie...
Becker
05:25
Doktor Becker

Seria 3, Epizod 5

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!