RAMÓWKA
Piątek 14 Luty
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Catch a Falling Star
06:00
Złapać spadającą gwiazdę

Sydney Clarke jest gwiazdą filmową u szczytu kariery — ale pewnego dnia znika i trafia do małego miasteczka w Nowej Anglii, gdzie zaczyna nowe życie. Czy znajdzie tu szczęście i miłość?
The Last of the Mohicans
07:50
Ostatni Mohikanin

Ameryka, XVIII w. Anglicy walczą z Francuzami, wspierani przez Indian Mohikanów. Sokole Oko — biały, przygarnięty przez Indian jako dziecko — zakochuje się w jednej z córek angielskiego kapitana.
Love in Paradise
09:55
Miłość w raju

Aktor znany z westernowego serialu trafia na ranczo, by przez weekend żyć jak prawdziwy kowboj. Ma to pomóc jego karierze, ale także uratować ranczo przed zakusami chciwego dewelopera.
Finding Neverland
11:40
Marzyciel

Historia oparta na faktach: pisarz James Barrie zaprzyjaźnia się z pewną wdową i jej czterema synami, co okazuje się dla niego inspiracją do stworzenia postaci Piotrusia Pana.
Drop Dead Gorgeous
13:40
Zabójcza piękność

Czarna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Konkurs piękności dla nastolatek w małym miasteczku: kolejne kandydatki giną w wypadkach i szybko staje się jasne, że ktoś chce wygrać za wszelką cenę.
Alex And Emma
15:40
Alex i Emma

Alex ma długi — aby je spłacić, musi w ciągu miesiąca napisać książkę. Aby zdążyć w terminie, zatrudnia do pomocy stenotypistkę Emmę. Wkrótce rodzi się między nimi nieoczekiwane uczucie...
Time for Me to Come Home for Christmas
17:30
Zdążyć do domu na Święta

Od śmierci matki Cara nie potrafi się cieszyć Świętami. W drodze do rodzinnej Oklahomy spotyka Heatha, sympatycznego chłopaka, który stracił ojca. Nie wie, że Heath jest gwiazdą muzyki country...
So You Said Yes
19:15
Gdy powiesz: tak!

Annabelle, właścicielka salonu sukien ślubnych, spotyka Sama. Zakochuje się w nim — ale wtedy okazuje się, że mężczyzna jest synem właścicielki konkurencyjnego salonu...
Maid in Manhattan
21:00
Pokojówka na Manhattanie

Młody polityk przez pomyłkę uznaje hotelową pokojówkę za elegancką damę. Zauroczona kobieta nie chce wyprowadzać go z błędu... Kolejna wersja baśni o Kopciuszku — tym razem z udziałem Jennifer Lopez.
Love Actually
23:00
To właśnie miłość

Londyn, okres przed Bożym Narodzeniem. Kilkanaście bardzo różnych osób zmaga się̨ z uczuciowymi perturbacjami w gorącym przedgwiazdkowym okresie. Dziesięć niezwykłych historii o miłości.
Elvis and Anabelle
01:35
Elvis i Anabelle

Annabelle zdobywa tytuł Miss Teksasu i z wrażenia umiera na scenie. Jej ciało trafia do zakładu pogrzebowego, gdzie zakochuje się w niej syn właściciela. Nieoczekiwanie dziewczyna wraca do życia...
The Four Feathers
03:35
Cena honoru

Rok 1875, w Sudanie trwa powstanie mahdystów. Harry, młody brytyjski oficer i syn generała, odmawia wyjazdu na wojnę, nie chcąc brać udziału w tłumieniu powstania — i zostaje uznany za tchórza.