AKTUALNOŚCI

Romantyczne premiery września
kkosicka, Poniedziałek 2 Wrzesień 2019

Kate Winslet, Wynona Ryder, Rachel Weisz i Emily Blunt to niektóre z gwiazd, uwikłanych w melodramatyczne perypetie w premierowych filmach CBS Europa we wrześniu 2019. Zapraszamy w niedziele o 21:00.

Lato miłości (My Summer of Love)
Niedziela 1 września o 21:00

Obsada: Emily Blunt, Natalie Press, Paddy Considine
Melodramat. Wzajemna fascynacja dwóch nastolatek z różnych światów przeradza się w namiętność. Obsypany nagrodami film Pawła Pawlikowskiego opowiada o pięknej, choć bolesnej nauce dorosłości w momencie, w którym młody człowiek jest najwrażliwszy, a zarazem najokrutniejszy.

Kształt rzeczy (The Shape of Things)
Niedziela 8 września o 21:00
Obsada:
Rachel Weisz, Paul Rudd, Gretchen Mol
Melodramat. Przypadkowe spotkanie zmienia życie czwórki osób: nietuzinkowej młodej artystki, chłopaka pracującego w muzeum i pary jego znajomych. Film oparty na kreacjach aktorskich, wzbogacony muzyką Elvisa Costello.

W stronę Marrakeszu (Hideous Kinky)
Niedziela 15 września o 21:00
Obsada:
Kate Winslet, Said Taghmaoui, Bella Riza
Melodramat. Zainspirowana kulturą hipisowską Angielka wyjeżdża z dwiema córeczkami do Maroka. Dla całej trójki to inspirująca i intrygująca podróż – zetknięcie z inną kulturą, zaskakujące przygody i nowe doświadczenia poznajemy z punktu widzenia młodszej dziewczynki.

Więzy miłości (Jude)
Niedziela 22 września o 21:00

Obsada: Kate Winslet, Christopher Eccleston, Rachel Griffiiths
Melodramat. Anglia doby wiktoriańskiej. Kiedy żona opuszcza biednego kamieniarza, mężczyzna postanawia zrealizować swe marzenie o studiach. Poznaje tu swą piękną
i niezależną kuzynkę. Ich miłość wydaje się niemożliwa…

Skrawki życia (How To Make An American Quilt)
Niedziela 29 września o 21:00
Obsada:
Winona Ryder, Ellen Burstyn, Anne Bancroft, Jared Leto
Komediodramat romantyczny. Pełna wątpliwości co do swego ślubu Finn spędza wakacje u swej babki i jej siostry. W ich domu nieustająco rezydują przyjaciółki i sąsiadki, które szyją patchworkową narzutę w prezencie ślubnym dla Finn. Przy pracy dziewczyna poznaje ich historie i prawdziwe oblicza.

W TYM MIESIĄCU
Like Crazy
Do szaleństwa
Piątek 24 Marzec
19:10
Morning Glory
Dzień dobry TV
Sobota 25 Marzec
18:55
The Art of The Steal
Sztuka kradzieży
Poniedziałek 27 Marzec
17:15