Żona dla Mikołaja

Czy syn Świętego Mikołaja może pokochać kobietę, która nie wierzy w świętego z prezentami?

Nadszedł czas, kiedy Święty Mikołaj postanowił przejść na emeryturę i przekazać obowiązki synowi, Nickowi. Ten jednak nie jest jeszcze do tego gotowy: nie ustatkował się, nie ma nawet stałej partnerki. Ale nie ma też wyboru i musi znaleźć Panią Mikołajową przed Gwiazdką. Kiedy są już wybrane trzy kandydatki, Nick niespodziewanie zakochuje się w Beth z Los Angeles.

A Beth mocno stąpa po ziemi, jest oddana synowi Jake’owi (którego sama wychowuje) i swojej karierze. Od dawna już nie wierzy w romantyczną miłość i w bajdurzenia o Świętym Mikołaju. Pojawienie się Nicka zmienia to pierwsze. Ale jak teraz Nick ma przyznać się ukochanej, kim jest, by nie uznała go za wariata?

Choć scenariusz tej telewizyjnej komedii napisała Pamela Wallace, autorka filmowych romansów, twórcy Żony dla Mikołaja postarali się, by nie była to kolejna bezbarwna produkcja bożonarodzeniowa. Gwarancją jest odtwórca roli Nicka Steve Guttenberg, którego publiczność kocha od czasu zwariowanych filmów z serii o Akademii Policyjnej – i który tu także nie zawodzi pokładanych w nim nadziei. Na wysokości zadania stanęli też urocza Crystal Bernard (pamiętna Helen z serialu Skrzydła) i młodziutki Dominic Scott Kay, doceniony nominacją do Young Artist Award. Bezpretensjonalna świąteczna rozrywka dla całej rodziny. 

Żona dla Mikołaja
Single Santa Seeks Mrs. Claus
2004, USA
komedia
96 min
Harvey Frost

Oceń film

Your rating: Brak Average: 3 (2 votes)

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.