Witaj w domu

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Pisarz odkrywa nieproszonych gości w swoim domu. Czy to spotkanie pomoże mu przełamać twórczy kryzys?

Stewart Paylor odniósł ogromny sukces swoją debiutancką książką. Teraz zmaga się z napisaniem drugiej powieści, jednak wena nie przychodzi. Kiedy po wakacjach spędzonych z narzeczoną Stewart wraca do domu, niespodziewanie orientuje się, że pod jego nieobecność zamieszkała tam samotna matka z dwójką dzieci. Mężczyzna chce pozbyć się intruzów, lecz wkrótce poznaje ich dramatyczną historię. Cassandra straciła wszystko po śmierci męża i ukrywa się przed opieką społeczną, która chce jej odebrać nastoletniego Jake’a i małą Verę. Zbuntowany chłopak ma dość bycia bezdomnym i zaczyna sprawiać kłopoty. Cassandra decyduje się na desperacki krok i pod nieobecność Stewarta przywozi dzieci do ich dawnego domu. Zaskakując wszystkich (w tym samego siebie), Stewart postanawia pomóc rodzinie.

Poruszający dramat o sile miłości i przyjaźni. Scenariusz tego telewizyjnego filmu napisał Jonathan Zeichner, zaś reżyserii podjął się James Head (serial Martwa strefa). Bohater Witaj w domu jest pisarzem, który nie może przełamać blokady twórczej. Nagłe pojawienie się nieproszonych gości staje się dodatkowym problemem. Lecz paradoksalnie obecność Cassandry i jej dzieci pozwala mu odkryć, co jest najważniejsze w życiu. W roli głównej wystąpił Luke Perry — w latach 90. jedna z gwiazd serialu Beverly Hills 902010, a dziś wciąż popularny aktor telewizyjny. W postać Cassandry wcieliła się Camille Sullivan, aktorka znana z małego i dużego ekranu (Efekt motyla). Jednak na szczególną uwagę zasługują kreacje dziecięce: Willa Verchere-Gopaulsingha (Jake) oraz Kayden Magnuson (Vera).

Witaj w domu
Welcome Home
2015, USA
dramat familijny
92 min
James Head

Oceń film

Your rating: Brak Average: 5 (1 vote)

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.