RAMÓWKA
Środa 14 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Elementary
20:00
Elementary

Seria 1, Epizod 8

Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
Stockholm, Pennsylvania
21:00
Sztokholm w Pensylwanii

Kiedy Leanne Dragon miała cztery lata, została uprowadzona przez Benjamina McKaya. Uwolniona w wieku 17 lat wraca do rodzinnego domu, ale rodzice nie potrafią poradzić sobie z problemami córki...
Bad Santa
22:55
Zły Mikołaj

Willie, zawodowy oszust, w czasie świąt przebiera się za Mikołaja, aby okraść sklepowy sejf — jednak spotkanie z pewnym samotnym chłopcem sprawi, że będzie musiał przemyśleć swoje życie.
The Pastor's Wife
00:45
Żona pastora

Małym miasteczkiem w stanie Tennessee wstrząsa śmierć miejscowego pastora, Matthew Winklera. Główną podejrzaną jest żona kaznodziei. Jej proces ujawnia mroczne tajemnice rodziny Winklerów.
Past Tense
02:30
Czas przeszły

Gene Ralston, detektyw i pisarz, znajduje zwłoki swojej nowej sąsiadki. Wkrótce okazuje się, że nikt nie pamięta kobiety i nikt nie ma pojęcia o tym, że kiedykolwiek istniała. Czy Gene popada w obłęd?
Stealing Harvard
04:20
Kasa albo życie

John prowadzi spokojne życie — ma piękną narzeczoną i dobrą pracę. Kiedy jednak jego siostrzenica dostaje się na studia, przypomina mu, że obiecał sfinansować jej naukę. Skąd wziąć na to pieniądze?
Romeo and Juliet
05:50
Romeo i Julia

Najbardziej romantyczna opowieść wszech czasów w ujęciu Franca Zeffirellego. Romeo i Julia zakochują się w sobie wbrew przeciwnościom losu i wrogości dzielącej ich rody...