RAMÓWKA
Wtorek 31 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

DreamKeeper
08:20
Strażnik opowieści

Seria 1, Epizod 1

Shane, siedemnastolatek z plemienia Lakota, wiezie swojego dziadka na wielki zjazd Indian w Nowym Meksyku. Początkowo niechętny, z czasem zaczyna rozumieć ogromną wagę opowieści, które snuje starzec.
DreamKeeper
10:05
Strażnik opowieści

Seria 1, Epizod 2

Shane, siedemnastolatek z plemienia Lakota, wiezie swojego dziadka na wielki zjazd Indian w Nowym Meksyku. Początkowo niechętny, z czasem zaczyna rozumieć ogromną wagę opowieści, które snuje starzec.
Ghost Town
11:55
Miasto duchów

Niezbyt towarzyski dentysta z Nowego Jorku podczas rutynowego zabiegu doświadcza śmierci klinicznej. Wkrótce zaczynają go nawiedzać duchy zmarłych, które proszą o różne przysługi...
Beaches
13:55
Wariatki

Dwie nastolatki, CC Bloom i Hillary Whitney, spotykają się na plaży. Choć pochodzą z różnych środowisk, zaprzyjaźniają się — a ich przyjaźń przetrwa długą rozłąkę i wiele innych prób i wyzwań.
Miracle of the Cards
15:40
Poczta serc

Film oparty na faktach. Ośmioletni Craig Shergold ma raka mózgu, lekarze nie dają mu szans. Matka Craiga prosi ludzi, aby wysyłali mu kartki z życzeniami. Chłopiec zaczyna dostawać miliony pocztówek...
The Trip to Bountiful
17:25
Podróż do Bountiful

Pani Watts mieszka w domu syna i synowej, ale marzy, żeby przed śmiercią zobaczyć jeszcze rodzinne miasteczko Bountiful. Dzieci nie chcą jej pomóc, więc starsza pani ucieka i sama wyrusza w podróż.
Hercules In New York
19:10
Herkules w Nowym Jorku

Herkules, znudzony życiem na Olimpie u boku Zeusa, postanawia wyruszyć na Ziemię — i trafia do Nowego Jorku. W roli herosa wystąpił Arnold Schwarzenegger.
Bad Santa
21:00
Zły Mikołaj

Willie, zawodowy oszust, w czasie świąt przebiera się za Mikołaja, aby okraść sklepowy sejf — jednak spotkanie z pewnym samotnym chłopcem sprawi, że będzie musiał przemyśleć swoje życie.
The Whistleblower
22:50
Niewygodna prawda

Koniec lat 90. XX w. Młoda policjantka z USA wyjeżdża na misję pokojową do Bośni, gdzie wpada na trop grupy przestępczej handlującej kobietami — i trafia na zmowę milczenia. Film oparty na faktach.
Robin Hood: Prince of Thieves
01:00
Robin Hood: Książę złodziei

Kevin Costner jako Robin Hood. Robin z Locksley wraca w rodzinne strony z wyprawy krzyżowej w towarzystwie poznanego w niewoli Maura. Okazuje się, że majątek jego ojca zagarnął szeryf z Nottingham...
The Last of the Mohicans
03:50
Ostatni Mohikanin

Ameryka, XVIII w. Anglicy walczą z Francuzami, wspierani przez Indian Mohikanów. Sokole Oko — biały, przygarnięty przez Indian jako dziecko — zakochuje się w jednej z córek angielskiego kapitana.
Becker
06:30
Doktor Becker

Seria 1, Epizod 20

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!