RAMÓWKA
Poniedziałek 30 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Inside the Third Reich
08:45
Za drzwiami Trzeciej Rzeszy

Seria 1, Epizod 1

Młody architekt, Albert Speer, zostaje ulubieńcem Adolfa Hitlera i zaczyna wspinaczkę po szczeblach kariery nazistowskich Niemiec. Wkrótce staje się jedną z ważniejszych postaci III Rzeszy.
Inside the Third Reich
11:35
Za drzwiami Trzeciej Rzeszy

Seria 1, Epizod 2

Młody architekt, Albert Speer, zostaje ulubieńcem Adolfa Hitlera i zaczyna wspinaczkę po szczeblach kariery nazistowskich Niemiec. Wkrótce staje się jedną z ważniejszych postaci III Rzeszy.
Scrooge
13:30
Opowieść wigilijna

Klasyczna opowieść Karola Dickensa w musicalowym wydaniu. Ebenezer Scrooge nienawidzi Bożego Narodzenia. Wyrusza w towarzystwie trzech duchów na fantastyczną wyprawę, która zmieni jego życie.
Ace Ventura: Pet Detective Jr.
15:40
Ace Ventura Junior

12-letni Ace Ventura Junior to syn słynnego zwierzęcego detektywa — tak samo kocha zwierzęta i także ma detektywistyczną smykałkę. Pewnego dnia z zoo prowadzonego przez jego mamę ginie mała panda...
Ace Ventura: When nature Calls
17:30
Ace Ventura: Zew natury

Druga część szalonych przygód Acea Ventury. W Afryce zaginął czczony przez tubylców nietoperz-albinos. Tylko interwencja zwierzęcego detektywa może zapobiec wojnie między dwoma plemionami.
Ace Ventura: Pet Detective
19:20
Ace Ventura: Psi detektyw

Zwariowana komedia z Jimem Carreyem: Ace Ventura, detektyw i wielki miłośnik zwierząt, prowadzi sprawę tajemniczego zaginięcia delfina — maskotki drużyny futbolowej.
The Troops in New York
21:00
Żandarm w Nowym Jorku

Tym razem sierżant Cruchot i jego brygada zostają wysłani do Nowego Jorku na międzynarodowy zlot żandarmów — i oczywiście wpadają w kłopoty, zwłaszcza że w mieście jest także córka Cruchota, Nicole.
Four Rooms
23:00
Cztery pokoje

Nowy boy hotelowy (w tej roli Tim Roth) w czasie nocy sylwestrowej jest świadkiem czterech bardzo nietypowych historii. Plejada gwiazd w niezwykłej, czarnej komedii.
Boogie Woogie
00:55
Boogie Woogie

Właściciel galerii próbuje kupić od kolekcjonera ostatni obraz Mondriana, a jego asystentka próbuje dobić targu za plecami szefa... Komediodramat o złożonych relacjach w świecie londyńskich artystów.
Ghost Town
02:45
Miasto duchów

Niezbyt towarzyski dentysta z Nowego Jorku podczas rutynowego zabiegu doświadcza śmierci klinicznej. Wkrótce zaczynają go nawiedzać duchy zmarłych, które proszą o różne przysługi...
Miracle of the Cards
04:45
Poczta serc

Film oparty na faktach. Ośmioletni Craig Shergold ma raka mózgu, lekarze nie dają mu szans. Matka Craiga prosi ludzi, aby wysyłali mu kartki z życzeniami. Chłopiec zaczyna dostawać miliony pocztówek...
Nativity 3: Dude, Where's My Donkey?
06:15
Ale szopka 3: Koleś, gdzie jest mój osiołek?!

Nauczyciel szykujący się do ślubu zostaje kopnięty w głowę przez osiołka i traci pamięć. Pan Poppy i grupa dzieciaków ze szkoły St. Bernadette postanawiają mu pomóc.