RAMÓWKA
Czwartek 19 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Nora Roberts Collection II: High Noon
07:45
Nora Roberts: W samo południe

Kiedy policyjna negocjatorka Phoebe McNamara próbuje na nowo ułożyć sobie życie, pojawia się przeszkoda: psychopatyczny morderca zagrażający jej rodzinie i bliskim.
The Nora Roberts Collection II: Tribute
09:30
Nora Roberts: Triumf pamięci

Młoda kobieta postanawia odnowić dom swojej tragicznie zmarłej babki. W czasie remontu zaczynają ją prześladować sny związane z przeszłością. Okazuje się, że niebezpieczeństwo jest całkowicie realne.
Meet the Santas
11:20
Poznaj rodziców Mikołaja

Kontynuacja komedii „Żona dla Mikołaja. Beth ma wyjść za Nicka, następcę Świętego Mikołaja. Ślub w Wigilię wydaje się romantycznym pomysłem, ale trudno go zorganizować. Pojawiają się też teściowie...
The Troops of St. Tropez
13:05
Żandarm z Saint-Tropez

Louis de Funes jako żandarm Cruchot usiłujący zaprowadzić porządek w kurorcie Saint-Tropez. Pierwszy film z popularnej serii o ambitnym, ale kłótliwym żandarmie i jego wyjątkowej brygadzie.
The Wool Cap
15:00
Ciepła czapka

Charles Gigot, niemy weteran wojny w Wietnamie, pracuje jako dozorca w nowojorskim budynku. Pewnego dnia pod jego opiekę trafia Lou — rezolutna, czarnoskóra dziewczynka porzucona przez matkę.
Finding Graceland
16:50
Mój idol

Załamany po śmierci żony Byron wyrusza starym cadillakiem do Memphis. Po drodze zabiera autostopowicza, który podaje się za samego Elvisa Presleya wracającego właśnie do domu...
Hellboy
18:45
Hellboy

Hellboy to syn samego szatana, przywołany z piekła przez nazistów, który sprzeciwia się im i ostatecznie staje się superbohaterem pomagającym ludziom. Film na podstawie komiksów Mikea Mignoli.
One True Thing
21:00
Jedyna prawdziwa rzecz

Ellen kończy studia i dostaje wymarzoną pracę w nowojorskiej gazecie. Gdy okazuje się, że jej matka jest chora na raka i wymaga opieki, Ellen musi wrócić do domu. Jej życie staje na głowie...
Doubt
23:30
Wątpliwość

Nowy Jork, rok 1964. Zakonnica, dyrektorka katolickiej szkoły, podejrzewa księdza o molestowanie ucznia. Mimo braku dowodów wysuwa oskarżenie, opierając się na przeczuciu i intuicji.
Common Ground
01:30
Wspólny mianownik

Trzy opowieści poruszające temat homoseksualizmu: losy młodej kobiety, która właśnie wróciła z wojska, nauczyciela, który próbuje pomóc młodemu sportowcowi, i ojca, którego syn chce poślubić mężczyznę.
The Russell Girl
03:35
Córka Russellów

Sarah głęboko przeżyła śmierć syna sąsiadów, którym się opiekowała. Teraz chce studiować medycynę, ale okazuje się, że ma białaczkę. Wraca do rodzinnego miasteczka, aby odnaleźć spokój i przebaczenie.
Becker
05:25
Doktor Becker

Seria 1, Epizod 16

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!
Front of the Class
06:00
Klasa pana Tourette'a

Brad Cohen cierpi na zespół Tourettea — nie jest w stanie kontrolować swoich tików i wypowiadanych słów. Mimo problemów chce zrealizować swoje marzenie i zostać nauczycielem. Film oparty na faktach.