RAMÓWKA
Środa 18 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Nora Roberts Collection II: Northern Lights
08:15
Nora Roberts: Zorza polarna

Detektyw z Baltimore chce zacząć nowe życie: przyjmuje posadę szefa policji w miasteczku Lunacy na Alasce. Poznaje piękną panią pilot — i odkrywa przerażającą prawdę dotyczącą jej ojca.
The Nora Roberts Collection II: Midnight Bayou
10:05
Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany

Podczas pobytu w Nowym Orleanie Declan Fitzpatrick, odnoszący sukcesy prawnik z Bostonu, zachwyca się opuszczona posiadłością i kupuje ją, choć dom uznawany jest za nawiedzony.
Single Santa Seeks Mrs. Claus
11:50
Żona dla Mikołaja

Czy syn Świętego Mikołaja może pokochać kobietę, która nie wierzy w istnienie jego ojca? Mikołaj przechodzi na emeryturę. Jego syn, Nick, ma przejąć jego zadania, ale musi się najpierw ożenić...
Pictures of Hollis Woods
13:25
Obrazki Hollis Woods

Hollis Woods jako dziecko została porzucona przez rodziców. Trafia pod opiekę emerytowanej nauczycielki sztuki, Josie Cahill — ale wkrótce okazuje się, że to ona będzie musiała dbać o swoją opiekunkę.
The Russell Girl
15:20
Córka Russellów

Sarah głęboko przeżyła śmierć syna sąsiadów, którym się opiekowała. Teraz chce studiować medycynę, ale okazuje się, że ma białaczkę. Wraca do rodzinnego miasteczka, aby odnaleźć spokój i przebaczenie.
Starsky And Hutch
17:10
Starsky i Hutch

Policjanci Starsky i Hutch to niepasujący do siebie partnerzy, którzy wspólnie badają sprawę lokalnego gangstera i jego szemranych interesów. Filmowy remake głośnego serialu z lat 70. XX w.
Stockholm, Pennsylvania
19:05
Sztokholm w Pensylwanii

Kiedy Leanne Dragon miała cztery lata, została uprowadzona przez Benjamina McKaya. Uwolniona w wieku 17 lat wraca do rodzinnego domu, ale rodzice nie potrafią poradzić sobie z problemami córki...
The Mirror Crack'd
21:00
Pęknięte zwierciadło

Angela Lansbury w roli panny Marple. W czasie kręcenia filmu w małym miasteczku dochodzi do zbrodni: jedna z rywalizujących ze sobą aktorek zostaje zamordowana. Kto dosypał jej arszeniku do drinka?
Pulp Fiction
23:05
Pulp Fiction

Wielowątkowa historia łącząca losy dwóch płatnych zabójców pracujących dla potężnego gangstera, dwojga drobnych złodziejaszków i podstarzałego boksera. Kultowy film Quentina Tarantino.
Adopting Terror
02:05
Koszmarna adopcja

Tim i Cheryl adoptują małą Monę. Ich szczęście kończy się, kiedy pod ich domem zjawia się biologiczny ojciec dziewczynki. Mężczyzna, który właśnie wyszedł z więzienia, zaczyna ich prześladować...
Mangeclous
03:50
Mangeclous, czyli zjadacz gwoździ

Pięciu francuskich Żydów podróżuje przez Europę, udając ambasadorów syjonistycznej organizacji. Zmierzają do Genewy, do siedziby ONZ, ale liczne perypetie i przygody mocno skomplikują ich plany.
The Good Witch's Garden
06:00
Ogród czarownicy

Cassie to dobra czarownica, która stara się wspierać ludzi, w czym pomaga jej przyjaciel-policjant. Podczas obchodów 200-lecia miasteczka pojawia się człowiek, który chce odebrać Cassie jej pensjonat.