RAMÓWKA
Poniedziałek 16 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Nora Roberts Collection: Blue Smoke
07:50
Nora Roberts: Błękitny dym

Jako dziecko Reena Hale była świadkiem pożaru restauracji swoich rodziców. Dziś jest policjantką, zajmuje się śledztwami w sprawach pożarów — i wszystko wskazuje na to, że ktoś ją prześladuje.
The Nora Roberts Collection: Angels Fall
09:40
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca

Reese jako jedyna przeżyła masakrę, w której zginęli jej przyjaciele. Cierpiąca na zespół stresu pourazowego kobieta trafia w podróży do małego górskiego miasteczka, gdzie jest świadkiem morderstwa...
The Kid Who Loved Christmas
11:30
O chłopcu, który kochał Boże Narodzenie

Tony i Lynette chcą adoptować małego Reggiego. Chłopiec czuje się dobrze w ich domu, ale Lynette ginie w wypadku. Opieka społeczna ma wątpliwości, czy Tony poradzi sobie, samotnie wychowując dziecko.
Back to School Mom
13:20
Lekcja życia

Mary, ceniona piosenkarka, postanawia wrócić do collegeu i dokończyć przerwaną niegdyś edukację. Okazuje się to dużym wyzwaniem — zwłaszcza że przeszłość Mary kryje wiele tajemnic.
Front of the Class
15:05
Klasa pana Tourette'a

Brad Cohen cierpi na zespół Tourettea — nie jest w stanie kontrolować swoich tików i wypowiadanych słów. Mimo problemów chce zrealizować swoje marzenie i zostać nauczycielem. Film oparty na faktach.
13 Going on 30
17:00
Dziś 13, jutro 30

Trzynastoletnia Jenny nie lubi swojego życia i bardzo chciałaby być już dorosła. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia — i szybko okazuje się, że dorosłe życie wcale nie jest takie proste...
Falling in Love
18:55
Zakochać się

W Wigilię Bożego Narodzenia Frank i Molly przypadkiem wpadają na siebie w nowojorskiej księgarni — tak zaczyna się ich trudna miłość, pełna fascynacji i rozstań.
The Troops of St. Tropez
21:00
Żandarm z Saint-Tropez

Louis de Funes jako żandarm Cruchot usiłujący zaprowadzić porządek w kurorcie Saint-Tropez. Pierwszy film z popularnej serii o ambitnym, ale kłótliwym żandarmie i jego wyjątkowej brygadzie.
Starsky And Hutch
22:55
Starsky i Hutch

Policjanci Starsky i Hutch to niepasujący do siebie partnerzy, którzy wspólnie badają sprawę lokalnego gangstera i jego szemranych interesów. Filmowy remake głośnego serialu z lat 70. XX w.
Wah-Wah
00:50
Burzliwy czas

Ostatnie dni brytyjskiego panowania w Suazi. 14-letni Ralph mieszka z rodziną na południu Afryki. Jego beztroskie dzieciństwo kończy się wraz z rozpadem małżeństwa rodziców.
Finders Keepers
02:45
Kto pierwszy, ten lepszy

Jak najlepiej przewieźć przez całą Amerykę 5 milionów dolarów? W trumnie: wszak pogrążona w żałobie wdowa i jej szofer nie wzbudzą podejrzeń... Problemy zaczynają się, kiedy trumna zostaje skradziona.
Welcome Aboard!
04:35
Witajcie na pokładzie!

Martin, jadąc samochodem przez Francję, zabiera po drodze autostopowicza. Ale czy to zwykły turysta, czy niebezpieczny zbiegły więzień? Mężczyzna wpada w panikę i ucieka. Zaczyna się komedia omyłek...
The Russell Girl
06:00
Córka Russellów

Sarah głęboko przeżyła śmierć syna sąsiadów, którym się opiekowała. Teraz chce studiować medycynę, ale okazuje się, że ma białaczkę. Wraca do rodzinnego miasteczka, aby odnaleźć spokój i przebaczenie.