RAMÓWKA
Niedziela 15 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

New Worlds
07:45
Nowy świat

Seria 1, Epizod 1

Restauracja monarchii po angielskiej wojnie domowej. Na tronie zasiada Karol II Stuart. Agnes, córka arystokratów, zakochuje się w wyjętym spod prawa buntowniku. Kontynuacja „Nałożnicy diabła.
New Worlds
09:40
Nowy świat

Seria 1, Epizod 2

Restauracja monarchii po angielskiej wojnie domowej. Na tronie zasiada Karol II Stuart. Agnes, córka arystokratów, zakochuje się w wyjętym spod prawa buntowniku. Kontynuacja „Nałożnicy diabła.
Falling in Love
11:35
Zakochać się

W Wigilię Bożego Narodzenia Frank i Molly przypadkiem wpadają na siebie w nowojorskiej księgarni — tak zaczyna się ich trudna miłość, pełna fascynacji i rozstań.
The Nora Roberts Collection: Carolina Moon
13:40
Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną

Obdarzona niezwykłym darem Tory, która niegdyś nie potrafiła zapobiec śmierć przyjaciółki, wraca do rodzinnego miasteczka, aby stawić czoła demonom przeszłości. W miasteczku grasuje seryjny morderca...
The Nora Roberts Collection: Montana Sky
15:30
Nora Roberts: Niebo Montany

Aby otrzymać spadek po ojcu, trzy przyrodnie siostry muszą przez rok wspólnie prowadzić rodzinne ranczo. Kobiety wcześniej się nie znały i bardzo się różnią: początki współpracy są bardzo trudne.
The Kid Who Loved Christmas
17:20
O chłopcu, który kochał Boże Narodzenie

Tony i Lynette chcą adoptować małego Reggiego. Chłopiec czuje się dobrze w ich domu, ale Lynette ginie w wypadku. Opieka społeczna ma wątpliwości, czy Tony poradzi sobie, samotnie wychowując dziecko.
Once Upon A Christmas
19:10
Była sobie Gwiazdka

Święty Mikołaj odmawia udziału w Świętach, ale jego najmłodsza córka, Kristen, nie chce się na to zgodzić. Dziewczyna postanawia naprawić wszystko to, co doprowadziło Mikołaja do takiej decyzji.
13 Going on 30
21:00
Dziś 13, jutro 30

Trzynastoletnia Jenny nie lubi swojego życia i bardzo chciałaby być już dorosła. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia — i szybko okazuje się, że dorosłe życie wcale nie jest takie proste...
Unhitched
22:55
Wysadzony z siodła

Stary przyjaciel prosi cierpiącego na niemoc twórczą pisarza, aby ten został jego drużbą. Pisarz poznaje narzeczoną przyjaciela i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia...
Far And Away
00:45
Za horyzontem

Farmer z Irlandii próbuje zabić dziedzica, który odpowiada za śmierć jego ojca — ale zostaje złapany. Zakochana w nim córka dziedzica pomaga mu uciec. Oboje ruszają szukać lepszego życia w Ameryce.
The Shape of Things
03:25
Kształt rzeczy

Artystka Evelyn podchodzi za blisko do muzealnego eksponatu, strażnik Adam musi zareagować. Okazuje się, że młodzi się znają — i wkrótce zaczynają się spotykać. Evelyn ma na Adama ogromny wpływ...
Becker
05:20
Doktor Becker

Seria 1, Epizod 14

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!
Windy City
05:50
Miasto wichrów

Pisarz Danny przechodzi kryzys wieku średniego: jego przyjaciel umiera a dawna ukochana wychodzi za mąż. Danny zaczyna wspominać przeszłość: z czasem retrospekcje układają się w powieść o Chicago.