RAMÓWKA
Sobota 14 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Salem Witch Trials
07:25
Polowanie na czarownice

Seria 1, Epizod 1

Historia słynnego procesu czarownic z Salem w gwiazdorskiej obsadzie. Rok 1692. Purytanie z Salem w Nowej Anglii całe zło tłumaczą czarami i są zdeterminowaniu, aby wyplenić je spomiędzy siebie...
Salem Witch Trials
09:15
Polowanie na czarownice

Seria 1, Epizod 2

Historia słynnego procesu czarownic z Salem w gwiazdorskiej obsadzie. Rok 1692. Purytanie z Salem w Nowej Anglii całe zło tłumaczą czarami i są zdeterminowaniu, aby wyplenić je spomiędzy siebie...
The Talented Mr. Ripley
11:05
Utalentowany pan Ripley

Bogaty przemysłowiec zatrudnia Toma Ripleya, aby ten sprowadził z powrotem do domu jego syna. Tom zaprzyjaźnia się z Dickiem i jego dziewczyną, snując intrygę fałszu i zbrodni.
The Nora Roberts Collection: Blue Smoke
13:45
Nora Roberts: Błękitny dym

Jako dziecko Reena Hale była świadkiem pożaru restauracji swoich rodziców. Dziś jest policjantką, zajmuje się śledztwami w sprawach pożarów — i wszystko wskazuje na to, że ktoś ją prześladuje.
The Nora Roberts Collection: Angels Fall
15:35
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca

Reese jako jedyna przeżyła masakrę, w której zginęli jej przyjaciele. Cierpiąca na zespół stresu pourazowego kobieta trafia w podróży do małego górskiego miasteczka, gdzie jest świadkiem morderstwa...
Meet the Santas
17:25
Poznaj rodziców Mikołaja

Kontynuacja komedii „Żona dla Mikołaja. Beth ma wyjść za Nicka, następcę Świętego Mikołaja. Ślub w Wigilię wydaje się romantycznym pomysłem, ale trudno go zorganizować. Pojawiają się też teściowie...
The Kid Who Loved Christmas
19:10
O chłopcu, który kochał Boże Narodzenie

Tony i Lynette chcą adoptować małego Reggiego. Chłopiec czuje się dobrze w ich domu, ale Lynette ginie w wypadku. Opieka społeczna ma wątpliwości, czy Tony poradzi sobie, samotnie wychowując dziecko.
Far And Away
21:00
Za horyzontem

Farmer z Irlandii próbuje zabić dziedzica, który odpowiada za śmierć jego ojca — ale zostaje złapany. Zakochana w nim córka dziedzica pomaga mu uciec. Oboje ruszają szukać lepszego życia w Ameryce.
The Shape of Things
23:40
Kształt rzeczy

Artystka Evelyn podchodzi za blisko do muzealnego eksponatu, strażnik Adam musi zareagować. Okazuje się, że młodzi się znają — i wkrótce zaczynają się spotykać. Evelyn ma na Adama ogromny wpływ...
Venus
01:35
Wenus

Maurice Russell, emerytowany aktor, mieszka w Londynie. Jego samotne życie odmienia młodziutka Jessie, krewna jednego z jego znajomych.
Cuban Fury
03:25
Demon salsy

Komedia romantyczna. Bruce Garrett jako nastolatek był mistrzem salsy. Dziś ma nadwagę i dawno już nie tańczy — ale wróci do dawnego hobby, aby zdobyć ukochaną kobietę.
Becker
05:20
Doktor Becker

Seria 1, Epizod 13

Bohaterem serialu jest zgryźliwy lekarz o złotym sercu. Doktora Johna Beckera wiele rzeczy doprowadza do szewskiej pasji — jego pacjenci i współpracownicy nie mają łatwego życia!
Front of the Class
05:50
Klasa pana Tourette'a

Brad Cohen cierpi na zespół Tourettea — nie jest w stanie kontrolować swoich tików i wypowiadanych słów. Mimo problemów chce zrealizować swoje marzenie i zostać nauczycielem. Film oparty na faktach.