RAMÓWKA
Piątek 25 Październik
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Haven
08:30
Bezpieczny port

Film oparty na faktach: historia Ruth Gruber, Amerykanki, która uratowała z Holokaustu tysiąc Żydów. Ruth dostaje się do okupowanej Europy, skąd przemyca grupę Żydów przez Atlantyk, ratując im życie.
Haven
10:20
Bezpieczny port

Film oparty na faktach: historia Ruth Gruber, Amerykanki, która uratowała z Holokaustu tysiąc Żydów. Ruth dostaje się do okupowanej Europy, skąd przemyca grupę Żydów przez Atlantyk, ratując im życie.
The Troops of St. Tropez
12:10
Żandarm z Saint-Tropez

Louis de Funes jako żandarm Cruchot usiłujący zaprowadzić porządek w kurorcie Saint-Tropez. Pierwszy film z popularnej serii o ambitnym, ale kłótliwym żandarmie i jego wyjątkowej brygadzie.
The Good Witch's Garden
14:05
Ogród czarownicy

Cassie to dobra czarownica, która stara się wspierać ludzi, w czym pomaga jej przyjaciel-policjant. Podczas obchodów 200-lecia miasteczka pojawia się człowiek, który chce odebrać Cassie jej pensjonat.
The Brothers Grimm
15:50
Nieustraszeni bracia Grimm

Bracia Grimmowie podróżują po niemieckich wioskach, zarabiając na życie odczynianiem uroków i walką z wymyślonymi potworami. Zdemaskowani jako oszuści muszą rozwiązać zagadkę znikających dzieci.
13 Going on 30
18:05
Dziś 13, jutro 30

Trzynastoletnia Jenny nie lubi swojego życia i bardzo chciałaby być już dorosła. Pewnego dnia jej marzenie się spełnia — i szybko okazuje się, że dorosłe życie wcale nie jest takie proste...
Elementary
20:00
Elementary

Seria 1, Epizod 2

Uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holmesa. Dr Joan Watson leczy uzależnionych. Pewnego dnia pod jej skrzydła trafia Brytyjczyk, Sherlock Holmes: ekscentryk, ale też genialny detektyw.
The Faculty
21:00
Oni

W szkole w małym amerykańskim miasteczku zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Ktoś znajduje dziwną larwę, nauczyciele mordują pielęgniarkę... Wkrótce okazuje się, że za wszystkim stoją kosmici.
From Dusk Till Dawn
23:00
Od zmierzchu do świtu

Dwaj przestępcy po napadzie na bank biorą zakładników i uciekają do Meksyku. Trafiają do położonego na pustyni baru ze striptizem, nie mając pojęcia, że w rzeczywistości jest to siedlisko wampirów.
Jackie Brown
01:05
Jackie Brown

Stewardesa Jackie Brown zostaje złapana na przemycie pieniędzy z Meksyku. Trop prowadzi do bezlitosnego gangstera. Jackie obmyśla plan, który pozwoli jej uniknąć kłopotów... i nieźle na tym zarobić.
Love N' Dancing
04:05
Miłość i taniec

Jake był znakomitym tancerzem — teraz, po załamaniu kariery, prowadzi szkołę tańca. Jessica chce wziąć u niego kilka lekcji tańca przed zbliżającym się ślubem. Jake odkrywa w niej wielki talent.
My Gal Sunday
05:55
Moja słodka Sunday

Sunday i Henry świętują pierwszą rocznicę ślubu. Parę łączy zamiłowanie do kryminalnych zagadek. Plany romantycznego wyjazdu przerywa telefon od porywacza, który uwięził ojca Sunday i matkę Parkera.