RAMÓWKA
Piątek 18 Październik
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Wednesday Woman
07:00
Życie w powieści

Autorka kryminałów, wdaje się w romans z byłym więźniem. Wkrótce okazuje się, że to był błąd: jej życie i rodzina są w niebezpieczeństwie. Życie kobiety coraz bardziej przypomina jedną z jej powieści...
Terry Pratchett's Hogfather
08:45
Wiedźmikołaj

W Świecie Dysku zbliża się Noc Strzeżenia Wiedźm — czas śniegu i prezentów. Brakuje jednak najważniejszej osoby: Wiedźmikołaj, który powinien rozdawać prezenty, zniknął bez śladu.
Terry Pratchett's Hogfather
10:40
Wiedźmikołaj

W Świecie Dysku zbliża się Noc Strzeżenia Wiedźm — czas śniegu i prezentów. Brakuje jednak najważniejszej osoby: Wiedźmikołaj, który powinien rozdawać prezenty, zniknął bez śladu.
Vanity Fair
12:30
Vanity Fair: Targowisko próżności

Anglia, początek XIX wieku. Becky Sharp kończy szkołę dla dziewcząt i marzy o lepszym życiu. Zaczyna od posady guwernantki w domu zamożnego szlachcica, aby w końcu trafić na salony.
The Great Gatsby
15:10
Wielki Gatsby

Jay Gatsby, który niedawno dorobił się wielkiego majątku, stara się odzyskać utraconą miłość. Jego ukochana, Daisy, porzuciła go kilka lat wcześniej, aby poślubić bogatego Toma Buchanana.
Heaven Can Wait
18:00
Niebiosa mogą zaczekać

Futbolista ginie w wypadku, okazuje się jednak, że trafił do nieba za wcześnie. Może więc wrócić na Ziemię — ale jego ciało zostało już skremowane, powraca zatem w ciele zamożnego biznesmena.
Shogun
20:00
Szogun

Seria 1, Epizod 9

Richard Chamberlain w roli XVII-wiecznego brytyjskiego żeglarza, który zostaje wplątany w polityczne rozgrywki japońskich możnowładców po tym, jak jego okręt rozbija się u wybrzeży Japonii.
The Shape of Things
21:00
Kształt rzeczy

Artystka Evelyn podchodzi za blisko do muzealnego eksponatu, strażnik Adam musi zareagować. Okazuje się, że młodzi się znają — i wkrótce zaczynają się spotykać. Evelyn ma na Adama ogromny wpływ...
Adventureland
22:55
Kraina przygód

James po ukończeniu collegeu nie ma pieniędzy na wakacje, więc zaczyna pracę w wesołym miasteczku, gdzie nieoczekiwanie zdobywa prawdziwych przyjaciół i poznaje wspaniałą dziewczynę.
Four Rooms
01:00
Cztery pokoje

Nowy boy hotelowy (w tej roli Tim Roth) w czasie nocy sylwestrowej jest świadkiem czterech bardzo nietypowych historii. Plejada gwiazd w niezwykłej, czarnej komedii.
Eleni
02:55
Eleni

Amerykański dziennikarz próbuje odkryć prawdę o śmierci swojej matki w czasie wojny domowej w Grecji. Mężczyzna zaczyna prywatne śledztwo, chcąc znaleźć winnych. Opowieść oparta na faktach.
Up at the Villa
05:05
Ostatnie lato

Rok 1938. Po śmierci męża Mary Panton spędza lato we Włoszech. Na przyjęciu spotyka zamożnego Sir Edgara, który jej się oświadcza. Mary prosi o czas do namysłu, ale wkrótce sprawy się komplikują.