Szalone dni
Niedzielna premiera
30 CZE
19:10

Wnuk zafascynowany fantastycznymi opowieściami dziadka i syn twardo stąpający po ziemi. Czy połączy ich wspólna podróż?

James „Pop Up” Morse to starszy mężczyzna, który – mimo wieku i postępującej demencji – wciąż ma żywą, dziecięcą wyobraźnię. Jego opowieści są inspiracją dla wnuka Chrisa, co nie podoba się ani matce chłopca, ani jego ojcu – Johnowi. Kiedy James trafia do domu opieki, Chris bardzo tęskni za nim i jego fantastycznymi historiami, choć zastanawia go, czy są prawdziwe. James postanawia udać się z Chrisem w podróż, aby oddzielić prawdę od fikcji. Wyrusza za nimi John –  wciąż czujący żal, że James nie był odpowiedzialnym ojcem. Czy uda się im znaleźć wspólną historię?

Telewizyjny dramat z 2003 w reżyserii Davida M. Evansa. Szalone dni to ciepła opowieść o sile fantazji, która łączy trzy pokolenia rodziny Morse'ów. Szalone historie „Pop Upa” pobudzają wyobraźnię jego wnuka, ale i budzą bolesne wspomnienia jego syna, który czuł, że nie ma w ojcu oparcia. Podróż może stać się dla nich dobrym momentem nie tylko, by oddzielić fakty od fantazji, ale również poznać się na nowo i lepiej zrozumieć. W roli Jamesa wystąpił znakomity Peter Falk – niezapomniany porucznik Columbo. Partnerują mu młodziutki Josh Hutcherson oraz Tim Daly (Skrzydła, Rodzina Soprano). Seans dla całej rodziny.

Nominacja do nagrody Writers Guild of America dla scenarzysty Jeffa Stockwella, dwie nominacje do Young Artist Award (za kreację Josha Hutchersona oraz dla najlepszego telewizyjnego filmu familijnego).

Szalone dni
Wilder Days
2003, USA
dramat
87 min
David M. Evans

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.