Sliver
18 CZE
23:15

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Luksusowy nowojorski apartamentowiec i nowa lokatorka w emocjonalnym klinczu.

Carly Norris po rozwodzie przeprowadza się do eleganckiego apartamentowca. Kobieta jest zauroczona miejscem i nowymi sąsiadami. Wpada w oko zwłaszcza dwóm z nich: uwodzicielskiemu Zeke’owi oraz pisarzowi Jackowi. Jednak Carly wkrótce zauważa, że wokół niej dzieją się niepokojące rzeczy. Zaczyna się również interesować tragiczną śmiercią poprzedniej lokatorki, pięknej Naomi Singer.

Adaptacja powieści Iry Levina (Dziecko Rosemary, Żony ze Stepford), którą na duży ekran zdecydował się przenieść znany scenarzysta Joe Eszterhas (Pozytywka, Nagi instynkt). Reżyserię powierzono doświadczonemu australijskiemu twórcy Pillipowi Noyce’owi, zaś za kamerą stanął wybitny węgierski operator Vilmos Zsigmont, zdobywca Oscara za zdjęcia do Bliskich spotkań trzeciego stopnia. Mocną ekipę za sterami wsparli świetni aktorzy: Sharon Stone, William Baldwin i Tom Berenger, którym partnerują m.in. Polly Walker, CCH Pounder i Martin Landau. Sliver to thriller z elementami erotycznymi. Nowojorski apartamentowiec staje się miejscem niepokojących wydarzeń, choć dla bohaterki także ekscytujących. Carly wikłając się w romans, stara się jednocześnie odkryć tajemnice, jakie skrywa budynek i jego mieszkańcy. Warto się przekonać, dokąd ją to doprowadzi.

Sliver
Sliver
1993, USA
thriller
103 min
Phillip Noyce

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.