Rejs pełen tajemnic

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Czy niewinna gra w rozwiązanie kryminalnej zagadki może zamienić się w prawdziwy kryminał?

Regan Reilly odnosi sukcesy jako prywatny detektyw. Wspiera ją w tym przyjaciółka, Alvirah Meehan. Zbliża się doroczny rejs organizowany przez rodziców Regan: ojca Luke’a i matkę Norę — uznaną autorkę powieści kryminalnych. Kilka dni spędzonych na statku z grupą osób rozwiązujących zagadkę zbrodni to wspaniała rozrywka. Regan i Alvirah nie może tam zabraknąć! Wkrótce jednak okazuje się, że nie wszyscy wybrali się w rejs, by dobrze się bawić. Jeden z pasażerów ma swoje mordercze plany…

Inspiracją dla twórców tego telewizyjnego filmu była twórczość dwóch popularnych autorek kryminałów, a zarazem matki i córki, czyli Mary i Carol Higgins Clark. Obie pisarki mają na swoich kontach wiele bestsellerów, lecz napisały także kilka książek razem. Rejs pełen tajemnic łączy dwie bohaterki powieściowych cykli — Alvirah Meehan (Mary Higgins Clark) oraz Regan Reilly (Carol Higginas Clark), a jednocześnie nawiązuje do ich wspólnej powieści Świąteczny rejs. Trzymająca w napięciu, ale i dowcipna opowieść toczy się na statku, gdzie spotyka się grupa miłośników kryminałów. Wszyscy nastawieni są na rozwiązanie przygotowanej przez matkę Regan, pisarkę Norę Reilly, zagadki. Lecz rzeczywistość okazuje się bardziej tajemnicza… i niebezpieczna. Jako Alvirah zobaczymy znaną m.in. z seriali Gotowe na wszystko oraz Zemsta Gail O’Grady, zaś w postać Regan wcieliła się Michelle Harrison (Continuum: Ocalić przyszłość, Flash). Sympatyczny i wciągający seans.

Rejs pełen tajemnic
Mystery Cruise
2013, 2013
81 min
Douglas Barr

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.