Przystanek miłość

Przypadkowe spotkanie i wielkie uczucie. Ale co zrobić, gdy nie można odnaleźć ukochanej?

Lata 90. ubiegłego wieku to w muzyce popowej złoty okres boys bandów. Jednym z najbardziej znanych i popularnych był złożony z pięciu chłopaków amerykański ‘N Sync, którego płyty rozchodziły się w wielomilionowych nakładach. Nie przypadkiem ich fenomenem zainteresowało się także mainstreamowe kino. W 2001 roku powstała komedia romantyczna, w której główną rolę gra Lance Bass — jeden z członków zespołu.

Kevin jako chłopak był członkiem rockowej kapeli. Niestety nieśmiałość nie pozwoliła mu na realizację scenicznych marzeń. Teraz Kevin jest młodym pracownikiem prestiżowej firmy reklamowej. Marzy o wielkiej miłości, lecz wciąż nie może trafić na swoją połówkę. Pewnego dnia spotyka w metrze uroczą Abbey. Chwila rozmowy wystarcza, aby Kevin zakochał się po uszy. Bohater nie bierze jednak żadnego kontaktu do Abbey. Nie wiedząc, jak odnaleźć przypadkowo poznaną dziewczynę, rozkleja plakaty z nadzieją na ponowne spotkanie. Niebawem sprawy przybiorą niespodziewany obrót.

Komedia romantyczna Erica Brossa to nie tylko gratka dla fanów zespołu ‘N Sync. Przystanek miłość jest sprawnie zrealizowaną, dynamicznie opowiedzianą historią o dwójce młodych ludzi, których połączyło jedno przypadkowe spotkanie. Wciągająca fabuła i żywy montaż to niewątpliwe atuty filmu. Opowieści o Abbey i Kevinie towarzyszy rockowa i popowa muzyka, nie tylko w wykonaniu ‘N Sync, ale także innych popularnych wykonawców tamtych czasów. 

Przystanek miłość
On the Line
2001, USA
83 min
Eric Bross

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.