Poczta serc

Poruszający dramat Marka Griffithsa powstał na kanwie autentycznych wydarzeń. Historia ośmioletniego Craiga Shergolda odbiła się szerokim echem na świecie, znajdując swój epilog w Księdze Rekordów Guinnessa.

Craig jest chłopcem niezwykle rezolutnym i pogodnym. Pewnego dnia jego szczęśliwe dzieciństwo się kończy. Craig traci przytomność i okazuje się, że rokowania są fatalne. Chłopiec cierpi na raka mózgu i według lekarzy nie pozostało mu już wiele życia. Dla rodziny Craiga to oczywiście wstrząs i każdy przeżywa to na swój sposób. Marian, matka chłopca, nie jest w stanie pogodzić się z diagnozą. Szuka także sposobów, aby podtrzymać synka na duchu. Wpada na pomysł swoistego pocztówkowego łańcuszka serc. Prosi ludzi o przesyłanie kartek z życzeniami dla Craiga. Odzew przerasta wszelkie oczekiwania. Niestety stan zdrowia chłopa pogarsza się.

Poczta serc to film, który nie pozostawia obojętnym. Wzruszająca historia walki o życie Craiga mówi o miłości, determinacji, empatii i nadziei. Pokazuje nie tylko siłę rodziny, ale również ludzkiej solidarności. Jednym z niewątpliwych atutów są kreacje aktorskie, szczególnie Catherine Oxenberg (Marian) oraz młodziutkiego Thomasa Brodie-Sangstera.

Dwa wyróżnienia MovieGuide Award. 

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.