Patricia Cornwell: Front

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Kolejne niewyjaśnione morderstwo i detektyw Garano na tropie dawnej zagadki.

Prokurator Monique Lemont ma dla detektywa Wina Garano następne zlecenie — rozwiązanie zagadki zabójstwa niewidomej Brytyjki, do którego doszło 50 lat temu w miasteczku Watertown. Na miejscu policjant będzie musiał nie tylko zmierzyć się z tajemnicą z przeszłości, ale i całkiem współczesnymi problemami…

Front to adaptacja drugiej części dyptyku o przygodach bostońskiego detektywa i ambitnej prokuratorki. Podobnie jak w Ryzyku, scenariusz na motywach bestsellera Patricii Cornwell napisał John Pielmeier, film wyreżyserował Tom McLoughlin, a w postaci Wina Garano i Monique Lamont wcielili się Daniel Sunjata i Andie MacDowell. W roli babki głównego bohatera ponownie zobaczymy Diahann Carroll — gwiazdę amerykańskiej telewizji, zdobywczynię Złotego Globu (serial Julia,1969), nominowaną do Oscara za kreację w komediodramacie Claudine (1974). Wciągający kryminał z politycznym tłem.

Patricia Cornwell: Front
Patricia Cornwell: The Front
2010, USA
92 min
Tom McLoughlin

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.