Ogród czarownicy
30 LIP
14:30

Ogród czarownicy to jedna z części popularnej telewizyjnej serii realizowanej przez reżysera Craiga Pryce’a, z Catherine Bell i Chrisem Potterem w rolach głównych. Tym razem bohaterowie będą walczyć o przyszłość miasteczka Middleton.

Cassie to dobra czarownica. Stara się pomagać ludziom, często wyciągając ich z poważnych tarapatów. W wielu sytuacjach podporą dla Cassie jest jej chłopak, policjant Jake Russell, oraz jego dzieci. Nie inaczej będzie i tym razem. Zbliżają się obchody 200-lecia miasteczka, a prowadzony przez bohaterkę pensjonat ma być jednym z centralnych miejsc celebry. Niestety, przybierają zły obrót, gdy pojawia się niejaki Nick Chasen, który twierdzi, że ma papiery wskazujące na prawo własności pensjonatu. To będzie dopiero początek kłopotów.

Udana kontynuacja przygód czarownicy Cassie. Craig Pryce i jego współpracownicy wykreowali sugestywny klimat małego miasteczka, o które metaforycznie walczą siły dobra i zła. Cassie musi skorzystać z pomocy najbliższych, aby uratować swój dom, niezwykły ogród oraz miasteczko. Wciągająca intryga i niewymuszony humor z Ogrodu czarownicy znakomitą propozycję dla całej rodziny.

Ogród czarownicy
The Good Witch's Garden
2009, Kanada
86 min
Craig Pryce

Oceń film

Your rating: Brak Average: 5 (3 votes)

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.