Nora Roberts: Triumf pamięci
31 MAR
15:50

Młoda kobieta postanawia odnowić dom swojej tragicznie zmarłej babki. Na miejscu zaczynają ją prześladować sny związane z przeszłością…

Cilla McGowan była dziecięcą gwiazdą filmową. Jako dorosła kobieta odnajduje powołanie w restaurowaniu starych domów. Teraz postanawia przywrócić świetność domowi swojej sławnej babki. Jednak miejsce to sprawia, że Cillię zaczynają dręczyć koszmary związane z tragicznymi wydarzeniami sprzed lat. Uporać się z nimi pomaga jej przystojny sąsiad Ford Sawyer. Razem próbują rozwikłać zagadkę z przeszłości, lecz wkrótce zaczyna im zagrażać realne niebezpieczeństwo.

Telewizyjny thriller, w którym główną rolę zagrała zmarła w 2009 roku Brittany Murphy. Adaptacji powieści Nory Roberts podjął się Gary Tieche, zaś reżyserii — Amerykanka Martha Coolidge. Rozgrywająca się w starej posiadłości akcja filmu prowadzi nas do rozwiązania tajemnicy zbrodni sprzed lat. Bohaterka odnajduje wskazówki w swoich snach i próbuje poskładać w całość wszystkie elementy układanki, stając się tym samym celem zagadkowego mordercy. Jak we wszystkich filmach na podstawie powieści Roberts, tak i tu pełna napięcia fabuła łączy się z romansem. W postać Forda Sawyera wcielił się Jason Lewis — amerykański model i aktor znany przede wszystkim jako Smith z serialu Seks w wielkim mieście. Natomiast w drugoplanowej roli pani Hennessey zobaczymy muzę Alfreda Hitchcocka, gwiazdę Ptaków oraz Marnie — Tippi Hedren.

Nora Roberts: Triumf pamięci
The Nora Roberts Collection II: Tribute
2009, USA
88 min
Martha Coolidge

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.