Nora Roberts: Ciemna strona księżyca
25 CZE
16:25

Heather Locklear jako uciekająca przed przeszłością kobieta, która próbuje ułożyć sobie życie w prowincjonalnym miasteczku.

Reese Gilmore jako jedyna przeżyła masakrę w bostońskiej restauracji, w której zginęli wszyscy jej przyjaciele i współpracownicy. Cierpiąca na zespół stresu pourazowego kobieta wyrusza w podróż przez Amerykę. Gdy psuje jej się samochód w malowniczo położonym górskim miasteczku, Reese jest zmuszona zatrzymać się tam kilka dni. Jako doświadczona kucharka szybko znajduje pracę w lokalnej restauracji, a właścicielka Joanie namawia ją, by została na dłużej. Wydaje się, że bohaterka znalazła spokojne miejsce, które pozwoli jej zapomnieć o przeszłości. Lecz podczas jednego ze spacerów Reese jest świadkiem brutalnego morderstwa młodej kobiety. Niestety, policja nie traktuje jej zgłoszenia poważnie, zwłaszcza że nie ma ciała i śladów zbrodni. Choć trauma powraca, Reese postanawia wyjaśnić sprawę. Pomaga jej w tym przystojny pisarz Brody.

Literacki dorobek Nory Roberts jest imponujący — autorka ma na swoim koncie kilkadziesiąt powieści, w tym kryminałów i romansów. Scenariusz tej adaptacji napisała Janet Brownell, a reżyserii podjął się Ralph Hemecker (seriale Wzór, Zaprzysiężeni, Dawno, dawno temu, Flash). Film jest połączeniem thrillera i romansu — na tle kryminalnej intrygi i doskonale budowanego napięcia rozgrywa się również historia miłosna. W roli Reese Gilmore wystąpiła Heather Locklear — aktorka doskonale znana z małego ekranu, w latach 90. gwiazda seriali Dynastia i Melrose Place — a partnerują jej m.in. Johnathon Schaech, Gary Hudson i Linda Darlow.

Nora Roberts: Ciemna strona księżyca
The Nora Roberts Collection: Angels Fall
2007, USA
thriller
92 min
Ralph Hemecker

Oceń film

Brak głosów

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.