O nas

 

CBS. Tu rodzą się emocje.

Na kanale CBS Europa filmy traktujemy bardzo poważnie. Przedstawiamy najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła.

Na premierowe emisje zapraszamy w piątki, soboty i niedziele o godz. 21.00. Wśród najnowszych premier są cenione przez krytyków i widzów "Pachnidło: Historia mordercy", "Babel", "Inni", ”Billy Elliot", "Narkotykowy kowboj", "To właśnie miłość", "Johnny English", "Rambo: Pierwsza krew", "Zapach kobiety", "Nagi instynkt", "Duma i uprzedzenie", "W pogoni za Amy" oraz wiele, wiele innych.

W weekendowe popołudnia zapraszamy na filmy z komikiem wszech czasów Louisem De Funesem - przypominamy wszystkie filmy o przygodach żandarma Cruchota i inne tytuły. Przez cały tydzień po południu zapraszamy na widowiskowe filmy i miniseriale przygodowe, kostiumowe i historyczne.

CBS Europa prezentuje wszystkie style i gatunki, reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Angeliny Jolie, Julii Roberts, Nicole Kidman, Meryl Streep, Scarlett Johansson po Jude’a Lawa, Hugh Granta, Dustina Hoffmana, Daniela Craiga, Robina Williamsa, Jacka Nicholsona czy Sylvestra Stallone.

Na CBS Europa zawsze znajdziesz film, który warto obejrzeć.

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.