O nas

CBS. Tu rodzą się emocje.

Na kanale CBS Europa filmy traktujemy bardzo poważnie. Przedstawiamy najwspanialsze kino z całego świata – nie tylko komercyjne przeboje, ale także  niezapomnianą klasykę i współczesne arcydzieła.

Na premierowe emisje zapraszamy w piątki, soboty i niedziele o godz. 21.00. Wśród najnowszych premier są cenione przez krytyków i widzów "Pachnidło: Historia mordercy", "Babel", "Chinatown", ”Billy Elliot", "To właśnie miłość", "Wielki Gatsby", "Johnny English", "Oficer i dżentelmen", "Rambo: Pierwsza krew", "Love Story", "Gorączka sobotniej nocy", "Angielskiego pacjenta", "Wściekle psy", "Dziewiąte wrota" oraz wiele, wiele innych.

W weekendowe popołudnia zapraszamy na filmy z komikiem wszech czasów Louisem De Funesem - przypominamy wszystkie filmy o przygodach żandarma Cruchota i inne tytuły. Przez cały tydzień po południu zapraszamy na widowiskowe filmy i miniseriale przygodowe, kostiumowe i historyczne.

CBS Europa prezentuje wszystkie style i gatunki, reprezentowane przez filmy z udziałem największych gwiazd: od Kate Winslet, Julii Roberts, Mii Farrow, Faye Dunaway, Juliette Binoche, Gwyneth Paltrow po Jude’a Lawa, Hugh Granta, Harrisona Forda, Roberta Redforda, Dustina Hoffmana, Daniela Craiga, Johna Travoltę, Robina Williamsa, Jacka Nicholsona czy Sylvestra Stallone.

Na CBS Europa zawsze znajdziesz film, który warto obejrzeć.

Jesteśmy m.in. tu:

Cyfrowy Polsat - kanał 42
UPC - kanał 207 (491)
NC+ - kanał 190

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.