Miłość jest teraz

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Wielka, nieoczekiwana namiętność i niepokojąca tajemnica…

Początkujący fotograf Dean na przyjęciu poznaje Audrey, która również zajmuje się fotografią. Między parą szybko rodzi się porozumienie. Dziewczyna zwierza się Deanowi ze swojego niezrealizowanego do tej pory marzenia — rowerowej podróży przez Nową Południową Walię. Zafascynowani sobą młodzi ludzie postanawiają ruszyć wspólnie w drogę śladem zbieraczy orchidei.

Niezależne kino z Australii. Autor filmu — amerykański reżyser i scenarzysta Jim Lounsbury — opowiada kameralną historię miłosną, która wciąga niejednoznacznością gatunkową. Elementy dramatu, klasycznej love story, filmu drogi i niepokojącego thrillera łączą się w fascynującą mieszankę. Jest tu tajemnica, którą reżyser umiejętnie buduje poprzez retrospektywy. To opowieść o namiętności i stracie. Jak mówi twórca: „…fascynuje mnie, jak działamy, gdy stajemy wobec własnej śmiertelności”. Miłość jest teraz urzeka zdjęciami Anthony’ego Jenningsa, dzięki którym trzecim bohaterem filmu staje się australijski krajobraz. Muzykę skomponował Kram z alternatywnego rockowego zespołu Spiderbait. W rolach głównych wystąpili Eamon Farren (Twin Peaks) i Claire van der Boom (serial Uśpieni), a na drugim planie zobaczymy m.in. Annę Torv (Fringe: Na granicy światów, Mindhunter),  Dustina Clare (Kontra: Operacja świt, Wolf Creek)oraz cenionego Chrisa Haywooda (Powrót do Edenu, Quigley na Antypodach, Wesele Muriel).

Nagroda dla najlepszego filmu na festiwalu kina niezależnego Emerge w Lewiston (Maine).

Miłość jest teraz
Love Is Now
2014, Australia
dramat
96 min
Jim Lounsbury

Oceń film

Your rating: Brak Average: 4 (2 votes)

Galeria

Regulamin     |     Polityka plików cookies     |     Polityka prywatności     |     Wytyczne dla społeczności

Wszystkie prawa zastrzeżone AMC Networks International UK. Design by coldcity.